Zavrieť

Porady

Ako zistim ci ma niekto uvery alebo pozicky?

moj oco pije, chodi aj ku psychiatricke, a v poslednom case ma nejako vela penazi, a preto by som chel zistit ze z kade ich ma lebo on nam nic nepovie, a nechcem aby som niekolko rokou po nom platil nabrane pozivky..
Da sa to nejako zistit ze ci ma uvery.?? nieco ako uverovi register.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Forma otázky vyzerá, ako keby ju písalo dieťa, ale obsah - ktoré -násť ročné dieťa dnes trápi, že v dospelosti by malo splácať otcove dlhy? A určite mu nič nehovorí ani úverový register. Mńa by zaujímalo, čo na to paní máma - tú to netrápi?
    korela Neviem, nakoľko sú dnes ešte niektorí ľudia až tak málo informovaní o tom, čo dokáže urobiť jeden člen - asociál z rodiny.
    Dnešné deti sú rovnako vyspelé ako v minulosti s tým rozdielom, že v blízkej minulosti sa takéto prípady prakticky nevyskytovali.
    Áno, deti sa pýtajú, aby im rodič nezničil život, aby mohli študovať a hlavne doštudovať, V zadaní sa spomína otec, nie matka. Čo ak dokonca žijú bez matky.
    Nakoniec, zadanie témy netreba posudzovať, ale na neho odpovedať.
    (Asi máme ešte stále málo bezdomovcov v uliciach.)

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    korela
    Aby ste nežili v strachu, poinformuj sa napr. tu, hoci i mailom.
    http://www.detect-info.sk/
    HLAVNE je potrebné pri využívaní detektívnych služieb pozrieť sa na cenník .
    Nie sranda - nie každý si môže dovoliť ......


    Výňatok z uvedeného linku :

    1. Cena stanovená na základe hodinovej mzdy detektíva a nevyhnutných nákladov
    Táto náhrada pokrýva náklady spoločnosti na vykonanie služby ako je hodinová mzda detektíva, použitie vozidiel, používanie telefónov a komunikačných prostriedkov a podobne. Ďalšie nevyhnutne vynaložené náklady za objednané služby sa vyúčtovávajú zvlášť. O týchto je klient dopredu, včas informovaný. Ide predovšetkým o náklady spojené s jednaním na úradoch, dokumentačné náklady, prepravné náklady a podobne. Niektoré zložité prípady si vyžadujú vysoko kvalifikovanú, finančne a časovo náročnú činnosť, ktorú nie je možné vykonať pri nasadení jedného detektíva. Preto klientovi navrhneme nasadenie optimálneho počtu detektívov tak, aby bol naplnený predmet dojednanej zmluvy.
    Práca jedného detektíva
    490.- Sk (16,27 EUR) za každú začatú hodinu
    Práca každého ďalšieho detektíva
    390.- Sk (12,95 EUR) za každú začatú hodinu
    Použitie vozidla
    15.- Sk/km (0,50 EUR/km) (cesta z firmy, použitie vozidla počas akcie a cesta späť na firmu)
    Poskytovanie odborných rád
    500.- Sk (16,60 EUR) za každú začatú hodinu (v prípade následného uzavretia zmluvy o poskytnutí detektívnej služby bezplatné)
    Poradenstvo pre strážne alebo detektívne služby
    750.- Sk (24,90 EUR) za každú začatú hodinu + náklady na poskytnuté dokumentačné materiály a tlačivá

    Pri niektorých špeciálnych činnostiach vyžadujeme zaplatenie dohodnutej paušálnej zálohy.

    2. Cena stanovená ako paušálna platba v dopredu dohodnutej výške za dopredu dohodnutú službu.

    Napríklad účasť na súdnom pojednávaní 2000.- Sk (66,39 EUR) pre každú osobu + cestovné náklady.
    korela Prečo ma upozorňuješ? Ja viem, aký link som uviedla. Ide o to, že sú legálne cesty ako vyhľadať potrebné informácie.
    Ak to niekto potrebuje, cenník si prečíta aj bez teba.
    Lepšie sa zariadiť dopredu aj za cenu možného strádania, ako prísť v exekúcii o strechu nad hlavou.
    Ako by si ty práve nevedel, ako holé hlavy fungujú. Ak si vytipujú nehnuteľnosť, je ich.
    Tému zadalo dieťa!!!
    buchač Si na omyle ...ale ak chceš , tak v ňom ži ...

    Neupozorňujem , ale doplňujem ...
    TY vieš , ale sú exoti , ktorí sú jak z doby kamennej ...
    Holé hlavy fungujú inak ....teraz odžubujú trochu iní ...

    Každý je niečie dieťa ........

    P.S.:
    Keď už mudruješ a ponúkaš detektívov ,tak tie agentúry tiež trt vypátrajú ....ale rozpisovať sa nemienim , však Ty predsa vieš ......

    Ako zistim ci ma niekto uvery alebo pozicky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.