Zavrieť

Porady

Čo so storno blokmi, ktoré sú bez originálu?

Pracujem tretí mesiac u známeho a všimol som si, že má uskladnené STORNO bločiky, pri ktorých má pripnutý aj originál bločik, ale aj cez 30 storno bločkov bez originálu. Pokial viem, ku každému storno bločiku musí byť aj nejaký originál bločik, čo teda s tými bez originálu? Môže mať z toho problém? Volal som aj jeho účtovníkovi, ten len že to tak nesmie byť, ale nič ine ani neporadil......ak to tu už bolo riešené, tak sa vopred ospravedlňujem za novú otázku.....ďakujem
marjankaj Aké storno bloky? Vystavené alebo prijaté?
rocker86 tie čo vystavil ten môj kolega......na bločkoch je to ako vrátenie tovaru
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    rocker86 on začal podnikať nedávno, ked som sa ho na to pýtal, tak že on nevedel, že to tak nemá byť........čiže keď sa uplatnila reklamácia alebo niekto prišiel niečo vymeniť, tak spravil storno, peniaze vrátil zákazníkovi (aj ked mu nedoniesol original bločik)...on ide dosť bezhlavo do všetkého, nejako si to neuvedomuje, že z toho môže mať dosť problém,tak mu chcem s tým pomôcť....fakt by som chcel poprosiť o nejakú radu, čo s tým ďalej, ďakujem
    Tweety Ak je to vrátenie tovaru, tak to tak aj treba zaúčtovať.

    Čo so storno blokmi, ktoré sú bez originálu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.