Zavrieť

Porady

Ake mate mesacne naklady na telku a internet?

Ahojte, o mesiac mi konci zmluva v UPC a premyslam nad zmenou, nakolko mesacne platim 34€. Ake mate naklady a operatora vy? Neviem sa rozhodnut, diky za kazdu radu a kazdy usetreny cent ;-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    internet 40/4 15,98 evri, tv od 11.2013 1,20 evri
    nopopular Ahoj srska, tak cena ak dobre pocitam 17,20 sa budeme menit po 6 mesiacoch alebo ju budes platit celu viazanost ?
    srska ja mám rád zmluvy bez viazanosti aj keď sú v nich trochu vyššie ceny. čiže net bez viazanosti a od 11/2013 + poplatok sky linku 1,20 za tv. 40/4 mám vždy -
    http://www.speedtest.net/result/3024721869.png
    http://www.speedtest.net/result/3026665684.png
    http://www.speedtest.net/result/3028253100.png

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    TV magio + neobmedz. internet - 32,-
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nopopular internet opticky ? aka rychlost ?
    kn-alka áno optický, rýchlosť - to sa pýtaš od ženy?
    kn-alka našla som - 100.0 Mb/s
    nopopular zeny netreba podcenovat, v IT je ich dost a dakujem za info
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Donedavna Magio TV+ net za 27 mesacne,
    posledny rok 1x internet od Tcom 20 € mesacne , 1x mobilny net 15 € mesacne a TV /sky link/ zatial zdarma , onedlho 1,20 mesacne. Ale tam zas bol vysoke pociatocne naklady na zakupenie satelitu, 3x box, 3x karta...
    Naposledy upravil arizona : 10.10.13 at 14:19

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Tak čo to ja platím za 50 eur?

    Dlhujem odpoveď:
    Faktúra za obdobie 01.09.2013 - 30.09.2013
    Hlasové služby 17,71 €
    Internet 2,09 €
    Magio 22,90 €
    Služby spolu bez DPH 42,70 €
    DPH 8,54 €
    Suma na úhradu ..................................... 51,24 €

    V hlasových službách pevnej linky je paušál v rámci SR 11,62 € a ostatné mimoriadne
    Naposledy upravil Mária27 : 11.10.13 at 09:54
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    KoxXxo dobrá otázka..
    branislavp asi za nadštandardné služby
    Letko Možno máš v cene týchto: http://www.chippendales.com/
    Juraj1980 tak kamosko, tak to je riadna palka a co vsetko je v cene? kto ma taketo ponuky? Celkom ma to zaujima.
    nopopular pripajam sa, 50€ za TV a net ?
    Mária27 aj pevná linka
      zbaliť

    pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

    pioter007
    sat skylink 1,20 - servisný poplatok
    internet od orange-u 5mbit/s (rýchlejšie by u nás nešiel a optika tu tu tiež nie je tak je toto jediné vhodné riešenie) a cena zaň 12€ mesačne takže platíme spolu za tv/net 13€ osobne myslím že 30€ je pomerne dosť ale záleží či to všetko využívaš, npr. ak nevyžaduješ služby ako magio kt. je predražené podla mňa tak skús obyč. satelit /ja mám už spomínaný skylink za 12€ ročne a mám v tom okolo 30 programov, alebo skús iného sat operatora tým by si ročne ušetril cca 200€ len na Tv a internet to by som si vybral individualne podľa lepšej ponuky kedysi som platil v telekome 15-20 za to čo mám teraz za 12€ len s tým satelitom som si spomenul že zasa sú tam počiatočné náklady na parabolu a príjimač ... tak neviem
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nopopular pioter diky za radu, rozmyslam od Orangeom dat si dokopy telku s netom, optiku v dome mame
    pioter007 rado sa stalo, skús teda ten orange keď tak, ja som s ním zatiaľ spokojný - čo sa týka netu a ceny tam majú celkom dobré
    nopopular diky za info a radu, za cestu a opytanie v Orangei nic nedam a chcem to doriesit
      zbaliť
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Sú to hajzli .......
    Dnes mi dievka volala , že odmietli pripojiť , lebo v okolí nik nie je zapojený ...
    avalik teba si overit dostupnost na nete ... ide to cez optiku a ked nemaju kable v zemi tak tazko ... nech si zisti ci su aspon v plane
    buchač Dlabem aj na zisťovanie ...
    Sú aj iné možnosti pripojenia ...
    erik555 to je o tom, ze ktory provider natiahne optiku do panelaku atd. U nas iba jeden a tak ani ja nemam na vyber. Ale vzdy lepsie, ako predtym za tu istu cenu bol o 15 krat pomalsi internet. + mam vlastny satelit
    nopopular pocul som o tejto ponuke, optiku je u nas zavedana.. si spokojny s orangeom ? lebo nazory sa menia + teraz je aj nejaka akcia ?
    avalik hej, spokojna som, vypadky zriedkavo (tento rok tusim ani nebol), net fici, pevnu linku vyuzivam minimalne ... instalacia v pohode, technici nabehli, navrtali, natiahli kabel, aktivovali zariadenia ...
    bea my máme tiež orange doma už viac rokov - teraz platíme 19,99 a sme spokojní. Ja hlavne s internetom.....
      zbaliť

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    ale to je aj o tom, ze ci si TV maniak, ze ake stanice ti stacia, resp. nestacia.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nopopular kolko programov ? a aky rychly internet ?
    mizu24 no neviem, programov vyše 100, ale väčšinu z nich nepozeráme a rýchlosť vôbec netuším. Na stránke uvádzajú 64 Mbit/s. pri optickej sieti. Len to má malý háčik, že sú len v KE a v

    Gelnica  

    Trebišov  

    Sečovce  

    Hnúšťa  

    Hriňová  

    Humenné  

    Poltár  

    Vranov nad Topľou  

    Stropkov

    Svit  

    Čierna nad Tisou  

    Veľké Kapušany  

    Kráľovský Chlmec  

    Žarnovica  
    a ešte ponúkajú zadarmo telefón na rok a 40 minút do všetkých sietí bez poplatku, ale my sme to zatiaľ nevyužili.
    nopopular mizu dakujem za odporucanie, ten internet by bol v pohode, len problem je lokalita.. zijem v Bratislave
      zbaliť
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 pravo uplatnenia FUP? tak to naozaj nie pre mna
    misoft Veru - privysoká cena - FUP vyradené len na 6 hodín - to je málo. Ja mám nepočítané od 23:00 do 08:00 hod. Limit na uplatnenie - 10GB/24 hod.
    nopopular Koxxo, toto je ponuka od koho ?
    KoxXxo Šurany.net
      zbaliť

    Letko je teraz online Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Internet 9,90 a TV 1,20 = 11,10 €
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 internet je aky? A TV je Skylink so servisnym poplatkom 1,20 za balik Digital?
    nopopular Super cena, ponuka, aky operator a lokalita ?
    Letko TV je Skylink a internet 4CEO - je to v Bardejove, rýchlosť nie je ako ponúkajú UPC a iní, ale pri pozeraní youtube v HD rozlíšení nemusím nikdy čakať na načítavanie, takže podľa mňa dostatočná.
      zbaliť

    912 je offline (nepripojený) 912

    v podstate ani nič, len baba ...viac 912
    23€ - SWAN - Internet optika 40/2 Mbit/s + TV cca 100 staníc bez viazanosti
    srska ja mám smolu, swan v mojej lokalite síce dal signál zopár ľuďom v 01/2008 ale nem ok signál. sami mi povedali, že tv eéé. net ide od nich ako hodinky
    TV+internet od Orangeu mam za 19,90...TV ma 80 kanalov, archiv, filmoteku. Internet mam opticky a ficim na 100 mbit/s. BTW. teraz riesia orindzaci nejaku akcosku, kde to vsetko ponukaju este s 20% zlavou. Tak skus pozuriet ich web alebo zbehni na predajnu a popytaj sa viac.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 zalezi, ci ma do baraku opticky kabel od Orange
    Juraj1980 no to je jasne, iba som pisal, co mam ja. :-)
    nopopular diky juraj1980, o tej akcii som pocu, bol som na stranke, je to viazane na zvieratkovy pausal, nevyzera to zle, zvazim este
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    47,70€.....v auguste som menila program....novy modem som neprevzala od kuriera...zasielka nebola kompletna....takze k zmene balika asi nedoslo....este som tam nevolala......s upc musim dlho predychavat.....uz naposledy som myslela za pracovnika zabijem....jak ma vytacal!

    moska je offline (nepripojený) moska

    moska
    net cca 15 Telecom hard ponuka, lebo som po viazanosti chcela odísť a telka 1,20 Sky link
    nopopular vdaka moska, rozmyslam nad ponukou od jedneho operatora, teraz mam viac faktur

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    zalezi ze odkial si ...ja mam domaceho poskytovatela SWAN a platim 10 eur internet rychlost internetu je 20mb/s a tv platim8,5 eur 30 stanic
    nopopular ahoj pizzanoel, z BA, ruzinov, optika v dome.. ako citam vsetky odkazy vela z Vas ma SWAN, pomer cena vykon je velmi zaujimavy
    pizzanoel swan ma pokrytie aj v BA, skus si pozriet ich stranku www.swan.sk inak pozeram ze teraz maju internet 40Mbit/s za10,99 eur

    Moja SRO je offline (nepripojený) Moja SRO

    Moja SRO
    internet optika, viazanosť 24 mesiacov - 1. rok 0,- €/mesiac a 2. rok 12,80 €/mesiac; TV vlastný satelit - tzn. 1,20 €/mesiac
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 operatorov si neuviedol....pri TV je to jasne: 1,20 servisny poplatok v Skylinku za zakladny balik DIGITAL
    Moja SRO v zadaní témy sa o operátorovi nehovorilo, ale samozrejme to nie je tajomstvo, TV - Skylink, internet - Telekom corp
    nopopular vdaka za info MojaSRO
    nopopular Tak som sa nakoniec rozhodol pre Orange-optiku, zobral som si akciu, ktoru maju teraz Orange pre rodinu s 31 dnovym TV archivom a 20% zlavou.. zatial spokojnost.. dakujem vsetkym za rady..
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Chceš radu ?

    Tak najprv otázka :
    Ako dlho si u UPC ???

    Lebo ak by si bol už nejaký ten rôčik , tak sa furt dá s cenou niečo urobiť ...
    Ja po tej viazanosti prídem a vždy odídem z vyšším levelom za rovnakú ( alebo aj nižšiu ) cifru ...
    Len musíš vedieť správne argumentovať ...

    Penzin je offline (nepripojený) Penzin

    Penzin
    Ja platim za opticky internet a digitalnu televiziu 19,90e je to cez DSI Data,momentalne mam televiziu na skusku zadarmo
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mangus tiez mam optiku od DSI platim 14,90e konkretne DSI balik max 1 aj s televiziou
    Infini Tento balik DSI max1 uz mam aj ja.Este trvala akcia na telku na skusku
    Infini Tiez som rozmyslala nad Dsi data,Som z Martina a videla som letaky,ze tu maju natiahnutu opticku siet.Si spokojny?Teraz platim nieco cez 30e iba za samotny internet
    Mangus u mna maximalna spokojnost s Dsi data,nemam prilis rad obrovske spolocnosti,ktore sa nespravaju k zakaznikovi tak ako by sa patrilo.Aj preto som presiel k Dsi su ovela ustretovejsi ked potrebujem nieco vyriesit
    Infini Dakujem za odpoved.Uz ma nebavi platit tolko za internet.Ked porovnam cenu,ktoru platite u Dsi data tak je to u mna takmer dvojnasobok
    erik555 to mas ktory internet za 30 Eur? pre Kristove rany
    Infini od T-comu,este som kvoli tomu musel zaviest pevnu linku
    Soky9 ja platim za DSI Data max 1-14,90e
    Infini tak uz som presla k DSI aj ja,platim o polovicu menej a vsetko funguje na jednotku.Aspon normalne komunikuju so zakaznikom a vsetko sme vybavili na mieste
      zbaliť

    blair je offline (nepripojený) blair

    blair
    ahoj, ja platím 19,99€ za neobmedzený net od Telecomu a 13,77€ koncesionárske poplatky za rozhlas a televíziu, keďže mám káblovku... ten net je inak veľmi rýchly, podľa mňa... pevná linka je dnes "out", nemá svoje uplatnenie, odporúčam zrušiť...
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 "13,77€ koncesionárske poplatky za rozhlas a televíziu"???.....koncesionarsky poplatok TV a rozhlas je mesacne za 4,64€ a nie 13,77! A to s platbou za kablovku nema nic spolocne! Cize ked platis nejakemu operatorovi kablovku, tak okrem tej platby by si mal platit aj koncesionarsky poplatok 4,64€!
    blair no naozaj takúto sumu máme na šeku, ktorý nám mesačne chodí spolu s elektrinou 200€... okrem toho za žiadnu TV neplatíme... máme dedinskú káblovku
    erik555 no neviem, ale ten koncesionarsky poplatok (4,64€) by v tom seku nemal byt osobitne? Inak potom neuhradzas koncesionarsky poplatok! https://www.uhrady.rtvs.sk/rtvs?__id....aaSetFilterNo
    blair no na šeku máme elektrina 200, rozhlas x€ a TV x€ neviem koľko ktoré ale spolu keď idem na poštu dávam 213,77€
    misoft @blair - je trochu divné, že na zloženke nemáte uvedené Rozhlas a TV - (suma 4.64) - pretože je to povinný koncesionársky poplatok (zástrčkový zákon). Dokonca i ľudia - dôchodci platia (polovicu, ale platia!). Pretože ak platíš elektrinu, musíš platiť i toto a nezapočítava sa to do platby za elektrinu!
    erik555 a to ktoru konkretnu sluzbu mas od Telekomu za 19,90€ mesacne???
    blair nejaký turbo 2 internet, neviem presne...
    erik555 aha, to je VDSL, ked pises, ze po pevnej linke nie si pripojeny na net.
    blair pevnu linku uz mame zrusenu, povodne to kedysi bolo robene prostrednictvom linky... potom sme zrusili a presli sme aj na wifi
    erik555 toto mas http://www.telekom.sk/osobne/interne...internet-vdsl/ my v panelaku mame natiahnutu optiku od Telekomu a za 14,48/mesacne mam Optik2 (40/4 Mb/s)
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.