Zavrieť

Porady

Čo si myslíte o kompatibilných toneroch?

mám laserovú tlačiareň HP ide síce o starší typ ale je 100% funkčná a spoľahlivá už pár rokov. doteraz som stále kupoval originálne tonery ale čoraz viac počúvam o tých kompatibilných a keďže sú podstatne lacnejšie chcel by som vedieť či máte s nimi skúsenosti - či už dobré alebo zlé. díky za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

    mizu24
    mala som kompatibilné tonery od dvoch rôznych dodávateľov a zatiaľ musím poklopať, držia Dovtedy som si dávala plniť originálny toner a tiež som bola spokojná.

    kn-alka je teraz online kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Používam len kompatibilné a som s nimi spokojná, zatiaľ žiadny problém, pritom objednávam od rôznych dodávateľov.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    HP majú tú dobrú vlastnosť, že bez "protestovania" príjmu i kompatibilné náplne a okrem toho, väčšina HP tlačiarní nepotrebuje "reset", alebo výmenu čipu (na rozdiel od iných....)

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    ..my používame v posledných rokoch iba kompatibilné tonery /pre rôzne typy tlačiarní - CANON, HP, Samsung.../...sú oveľa lacnejšie ako originály - nie je žiadny problém..a pri dnešných cenách tlačiarní /tých lacnejších/ niekedy vyjde tlačiareň lacnejšie ako originál toner...

    Zzazzu je offline (nepripojený) Zzazzu

    Vylúčený člen Zzazzu
    no nie sú kompatibilné ako kompatibilné...tiež mám laserovku HP a prešla som pred dlhším časom na kompatibilné tonery, aj keď som to po zlých skúsenostiach chcela vzdať -keď som z obchodu kúpila prvý, vôbec mi toner nenačítalo, vypisovalo mi, že je prázdny , tak som to reklamovala v obchode a vymenili mi ju bez problémov kus za kus, ale pri tom druhom to bolo zas rovanké - vrátila som im to, skúsila som jeden eshop - tento toner síce fungoval, ale "až 5 mesiacov", pri minimálnom tlačení...teraz mám znovu toner z iného eshopu(to už som si hľadala referencie na diskusiách aj u známych) a konečne sa zadarilo , už fachčí dosť dlho :-)

    papap je offline (nepripojený) papap

    Vylúčený člen papap
    ja kupujem pravidelne tieto tonery aj domov, aj do práce a som maximálne spokojný...je to lacnejšie a rovnako kvalitne ako originály. Ja mám overených týchto SPAM
    Naposledy upravil Richard : 23.09.14 at 08:58 Dôvod: SPAM

    Čo si myslíte o kompatibilných toneroch?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.