Zavrieť

Porady

tehotenstvo co myslite?

ahoj vsetkym.
zakladam novy prispevok pre tie ktore sa snazia o mimi. my z manzelom sa pokusame len prvy mesiac, tak uvidime. jak mi prisli plodne dni skusali sme to stale kazdy den. teraz vo stvrtok by mi mala prist MS. no dufam ze potvora nepride . skusala som si merat aj BT - bazalnu teplotu ktoru mam zvysenu , sem tam mam bolesti v pravom tzv boku a podbrusku. ale je to skor ako slabsie krce a niekedy aj v okolo pupku. prsia ma nebolia skor by om povedala ze krize. aj kes neviem ci to s tehotenstvom vobec suvisi. co sa tyka BT mam 37 az 37,6 tak vysia 37.6 je vecer, aj ked viem ze v tedy by sa nemala spravne merat.
panecnu babi jaka ja som nedockavaaaa.
privitam sem vsetke snazilky ktore sa pokusaju o mimi, ale aj tie co uz mimi maju a maju aj co povedat k tejto teme.

tak baby pfuj pfuj pfuj nech sa nam to skoro podari.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Otehotnieš vtedy, keď to nebudeš plánovať a hlavne vtedy, keď budeš v kľude a pohode. Nie vtedy, keď si vypočítaš milovanie.

    evka1983 je offline (nepripojený) evka1983

    evka1983
    Braňo Pozri príspevok
    Otehotnieš vtedy, keď to nebudeš plánovať a hlavne vtedy, keď budeš v kľude a pohode. Nie vtedy, keď si vypočítaš milovanie.
    jasne ze nie, ale urcita sanca tam je. nemyslis? a ked sme sa trafili co sme sa trafili presne do plodnych dni tak ta sanca je este vecsia. aj ked nie 100%. BOHUZIAL

    tehotenstvo co myslite?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.