Zavrieť

Porady

Práca na železnici?

Ahojte, pracujete alebo poznáte niekoho, kto pracuje na železnici? Nemyslím tým rušňovodičov, ani kto vydáva lístky, dokonca ani robošov..ale takú dajme tomu administratívu? Niekde v pokoji "teplučku" sediet v "kancli".. Mam zeleznice rad a chcel by som sa uberat tímto smerom, ale roboš a rušňovodič, dokonca ani lístky nechcem vydávať... Ďakujem
Usporiadat
pankratz pankratz

pankratz je offline (nepripojený) pankratz

Železnice sa teraz zbavujú administratívy, rozširuje sa Inf. Technika, Ale napr. v informačných zákazníckych centrách by možno potrebovali pracovníčky. Len v teplúčku by to mohlo byť, u ZSSK, ale zasa ťa budú otravovať cestujúci a telefonáty. Takže neviem, či by si to chcel. A sprievodca v os. preprave to tiež nie je teplúčko a hlavne nie pravidelný 8 - hod. prac. čas.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
matthew257 matthew257

matthew257 je offline (nepripojený) matthew257

a nejakí ten manažment? to asi nie či?
0 0
matthew257 matthew257

matthew257 je offline (nepripojený) matthew257

"Ja som pracoval u ČSD pred X rokmi ." možnože dnes je to už ine a nieje to aktualne.. a akym vzdelanim? .. a ano bavilo, železnice ja môžem, dokonca aj pri skole jednu mam tak ju denno-denne vídam a rad by som pracoval v kancli, pracoval s počitačom a vybavoval veci, pretoze viem, ze to mi ide.. a nie nechcem ist na žiadny IT obdor ani informatiku pretoze to je dost ťažké a poznam svoje limity, viem co si mozem dovolit a co nie.. teraz mam gulaš v hlave a preto uz pisem aj sem na forum (zo zufalosti) a niektori ma tu hned zbombarduju ze aky som hlupak , no tak nenahnevaj sa
0 0
matthew257 matthew257

matthew257 je offline (nepripojený) matthew257

*viem to z toho, ze vzdy som si vybavoval viacero vecí sam (a nemyslim tím praženicu)
0 0
matthew257 matthew257

matthew257 je offline (nepripojený) matthew257

TERAZ, ale ja sa snažím najst niečo...čo budem robit v buducnosti...cele dni mi to vrta hlavu a je to hlavny problem č. 1.. ano viem ze by ma mala trapit skôr frajerka, kamarati a podobne, ale keď toto ma žerie ovela viac, nemam sa s kym doma poradit tak skusam vsetky mozne metody.. a kamaratom je fuk ako dopadnú.. podaktorým..

hej, niet nad osobny kontaktm ak som v bratislave a niekto v košiciach, dnes sa SKORO vsetko vybavuje telefonom a cez internet...

ano gulaš v hlave, keďže som vo veku, ked sa rozhodujem a všetko sa mi pletie a mam nejasne vízie o mojej buducnosti,pretože chcem byť úspešný... a zachvilu budem mat 17

vzdelanie ..no ono sa to volá odborne "technicke a informacne sluzby v elektrotechnike" no ale viac sa tam učím ekonomiku ako elektriku kedze som dostal PROFESORKU, ktora nevie učiť ale hlavna vec ze ma Ing.
0 0
matthew257 matthew257

matthew257 je offline (nepripojený) matthew257

ako čo na trt a houbes? akože tá tiska alebo? tomu som neporozumel a dcery? studuju? pracuju? kde? ak smiem vediet...mozno sa necham inspirovat
0 0
matthew257 matthew257

matthew257 je offline (nepripojený) matthew257

hahahahaha a to už prečo môžem zabudnut na zvyšok pane,alebo ujo? neviem ako vas vam mat oslovovať aby som zas nebol z adrzého, ale so všetkou uctou toto je riadna somarina, ze môžem zabudnut na zvyšok predsa skoro nikto nerobí to čo vyštudoval.. ach jaj vidim ze uz posledne dni sedim moc za pocitacom a pytam si rady od cudzich a čudnych ludí, ktorí neziju v dnesnom svete, kde pre vás pocitace su len hlupost .. howgh tímto uzatváram túto tému a vy ujo,pane ,prosím nekonzumujte tento sociálny hnus.. vidim ze by som sa mal opäť venovať svojim aktivitam a nie tu vysedavat a pytat rady od druhych.. ale takto som sa dlho nepobavil
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
matthew257
hahahahaha a to už prečo môžem zabudnut na zvyšok pane,alebo ujo? neviem ako vas vam mat oslovovať aby som zas nebol z adrzého, ale so všetkou uctou toto je riadna somarina, ze môžem zabudnut na zvyšok predsa skoro nikto nerobí to čo vyštudoval.. ach jaj vidim ze uz posledne dni sedim moc za pocitacom a pytam si rady od cudzich a čudnych ludí, ktorí neziju v dnesnom svete, kde pre vás pocitace su len hlupost .. howgh tímto uzatváram túto tému a vy ujo,pane ,prosím nekonzumujte tento sociálny hnus.. vidim ze by som sa mal opäť venovať svojim aktivitam a nie tu vysedavat a pytat rady od druhych.. ale takto som sa dlho nepobavil
Teraz ľutujem , že som vôbec reagoval ...preto šli moje príspevky do koša .

Fakt si ešte decko ...
1 0
matthew257 matthew257

matthew257 je offline (nepripojený) matthew257

a vy ste zas nejakí premúdrelí,,takýchto ludi je na internete habadej, co si honia ego nad ostatnymi, ponizuju a urazaju ich a sedia na takychto fórach denno-denne a cakaju na svoju obeť a buchač, neviete kto som, nepoznate ma a uz ma odsudzujete, vôbec neviete kto som, ako sa spravam a na svoj vek som najvyspelejši a to mi KVANTUM ludi povedalo a vas NAZOR MA ABSOLUTNE NEZAUJIMA ak mam byt uprimny... protirečíte si! nabuduce si čitajte po sebe...
0 0
matthew257 matthew257

matthew257 je offline (nepripojený) matthew257

nemate pravo ma uražať a nazyvat ma deckom.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

matthew257
nemate pravo ma uražať a nazyvat ma deckom.
A nebolo detinske, co si urobil so svojou predoslou temou? http://www.porada.sk/t225788-tema-zm...stratorom.html

Asi sa nudis a robis si z ludi srandu,sudiac podla tvojich tem a prispevkov...
2 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Ja som si myslel, že chceš študovať. A ty si ešte neukončil ani maturitu, a už by si potreboval poradiť, nejaké teplé miestočko. Dokonca aj od toho rušňovodiča, aj sprievodcu je v dnešnej dobe požadované stredné vzdelanie s maturitou. Takže, keď chceš kariérny postup, VŠ ťa neminie. Jednu vec si zatiaľ nespomenul, tvoj priemer známok.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať