Zavrieť

Porady

Paypal účet

predala som nejakú vec cez bazos.sk a ozval sa mi kupujúci z Veľkej Británie, zaplatil mi že vraj už v pondelok cez paypal účet a ešte stále nemám peniaze na účte. Mám založený paypal účet vlastný, ale ako funguje prijatie platby,lebo v banke mi nevedeli podať info ohľadom toho, či je tam potrebné aktivovať nejak tú platbu alebo nie. Kupujúci mi za tovar zaplatil o pár stoviek viac za prepravu do zahraničia, no ale ja tovar dovtedy nepošlem kým peniaze nebudem mať na vlastnom účte.Táto vec sa ťahá už od pondelka tohto týždňa a ešte nič. Vie mi niekto poradiť ako to celé funguje????ani v banke mi nevedia pomôcť, ako sa k peniazom môžem dostať????treba niečo aktivovať????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ak ti posle niekto peniaze na paypal tak ich uvidis na paypal ucte (uvidis ako kredit v zlozke balance) , nasledne musis si ich preposlat na ucet - btw ak nemas autorizovany paypal ucet tak ti strhavaju nejake percenta z prevodu. druha vec cez bazos ked ti niekto pise ze je z anglicka kupuje to pre dceru a podobne tak je to total bullshit - mne pisalo viacero ludi, ktori sa snazia len vytiahnut tovar bez penazi. (clovek co pracuje vo VB asi by nesiel na bazos a nehladal by ako usetri "30" euro)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.