Zavrieť

Porady

Ako zrušiť PayPal účet

Po zriadení PayPal účtu som úspešne zrealizovala niekoľko platieb v prospech eBay a DX. Nie som mimoriadne technicky zdatná, ale jednoducho pri jednej platbe v prospech DX, dôjdem až po finále úhrady k heslu "OBJEDNAJTE - PLACE YOUR ORDER" a koniec. Nerozumiem, čo sa deje.
Chcela by som tento PayPal účet zrušiť a založiť na tú istú kartu druhý. S touto požiadavkou som sa opakovane obrátila na ústredie PayPal (na preklad textu som použila Google translate) a tí vôbec nereagujú. Asi nie je kvalitný preklad a nerozumejú čo chcem a čo potrebujem.
Dá sa účet zrušiť aj bez ich účasti. Ak áno, prosím poraďte mi ako.
​Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Trocha nechapem, preco chces jeden paypal zrusit, a nasledne si otvoris druhy?

    ucet nemusis rusit, ked chces platobnu kartu pouzivat na inom paypal ucte, staci z toho povodneho paypal uctu odobrat platobnu kartu.
    jelalim Pozri príspevok
    Trocha nechapem, preco chces jeden paypal zrusit, a nasledne si otvoris druhy?

    ucet nemusis rusit, ked chces platobnu kartu pouzivat na inom paypal ucte, staci z toho povodneho paypal uctu odobrat platobnu kartu.
    Lebo predpokladám, že v nastavení účtu je nejaká chyba, keď sa nedá realizovať platba z toho účtu. Výmena karty asi nepomôže ...

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    z Paypal účtu na tvoj účet musíš urobiť prevod ty ... to automaticky nejde ... Withdraw

    JankaII je offline (nepripojený) JankaII

    JankaII
    j.sch Pozri príspevok
    z Paypal účtu na tvoj účet musíš urobiť prevod ty ... to automaticky nejde ... Withdraw
    Ďakujem....

    JankaII je offline (nepripojený) JankaII

    JankaII
    dobrý deň
    zatial som cez payPal len platila,no majú mi byť zaslané peniaze z Anglicka,zaujímalo by ma ,či budú automatický prevedené na môj účet v banke,alebo zostanú na paypal účte?

    Ako zrušiť PayPal účet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.