Zavrieť

Porady

Odvolanie sa po zamietnuti reklamacie za sluzbu

Dobry den, chcel by som sa spytat ako postupovat pri odvolani sa na zamietnutu reklamaciu sluzby - zajazd cez CK.

Akou formou napisat ziadost/komu.

Konkretne ide o tento pripad: http://www.porada.sk/t223468-ck-zmen...ml#post2404345

V zasade ide o to, ze zrusenim objednanej sluzby (zvoz) nam vznikli nemale naklady/problemy. Ide o zasadnu sluzbu, ktora je dolezita pri objednavani zajazdu. Nekupite zajazd s tym, ze nastup budete mat napr v Budapesti, BA, ked zijete na strednom Slovensku. Resp s tym pri objednani zajazdu suhlasite.

Body reklamacie:

- vynahradenie nakladov spojenych so zmenou dopravy.
- naklady za prekrocenie hmotnostneho limitu v leteckej doprave. V autobusovej neexistuje, aj ked je uvedeny,NIKTO to nedodrziava. Nie je uvedeny ziadny poplatok za prekrocenie. Ak uvedeny bude, budem si narokovat rozdiel medzi busom a lietadlom.
- naklady za MHD, vlak, ubytovanie v BA cez noc(prileteli sme vecer, ked uz nesiel spoj na stredne Slovensko) sme si zabezpecili.

Bol sme donuteni letiet, aj ked sme si o to nepytali. Bol to nas prvy let. Mam panicky strach z lietadiel a preto sa im aj dostatocne vyhybam. Nerobil by mi problem ani psychicky posudok, ak by sa to dalo zistit a prinieslo mi to nieco pozitivne k reklamacii.

Este by som sa chcel spytat, ci niekto z Vas sa stretol s kontrolovanim hmotnosti batoziny v autobuse. CK a ani samotny dopravca nemaju ziadne informacie ohladne cien nad hmotnostny limit v autobusoch. Dopravcovi som posielal aj mail s touto otazkou, zial, este mi neodpovedal.
(TOP)
Dakujem za info.
Naposledy upravil margaretiak : 18.10.13 at 08:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Kvaka 16.10.14 12:30 odstránil(a) z Porady

    Odvolanie sa po zamietnuti reklamacie za sluzbu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.