Zavrieť

Porady

skype nejde otvorit

prosila by som o radu so skype..nejde otvorit, vyskoci tabulka fatal error atd...nemoze ho najst a nejde ani stiahnut novy ani ho odinstalovat..dakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    asedma odinstaloval, znovu nainstaloval a nejde stale otvorit

    michch je offline (nepripojený) michch

    michch
    Reset PC, stiahni si C cleaner a cez ten program to odinstaluj ,znova reset a malo by to isť
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    asedma stiahla som si CCleaner, len sa to bojim spustit, lebo mi vymaze mozno aj potrebne veci..teda vlavo mam zafajknute rozne subory, tak neviem ci to mam tak nechat..
    michch Nevymaze ak nemas nieco v uložených súboroch na internete alebo v koši alebo pod. tam si to možeš nastavť ak si to už nespravila
    misoft Bez obáv - v základnom nastavení odstraňuje len to, čo OS nepotrebuje pre svoju prácu - osobných nastavení, dát sa nedotkne.
    asedma spustila som CCleaner aj reset a stale nic..skype neotvori, vypise to iste fatal error..asi to suvisi s tou ponukanou novou verziou skype
    misoft Ešte si prever PC na "breberky" - akurát som Skype aktualizoval a ide. Nová verzia je OK.
    asedma a to co su tie breberky ?
      zbaliť
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    asedma vnuk mi povedal, ze mne to nepojde, lebo mam PC XP..teraz neviem ktory skype mozem stiahnut
    ivka70 Aj my mame jeden skype na Win XP, a funguje asi aj s novymi aktualizaciami .... dost pochybujem, ze to bude tym.
    vlado 33 Mne to ide, musí aj tebe! Práveže zastaralé verzie môžu blbnúť. Odporúčam, vždy mať najnovšiu verziu
    asedma tak som sa vykaslala na skype, nejde..nasla som iny sposob ako so synom telefonovat zadara aj video funguje a to ma tesi
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.