Zavrieť

Porady

nejde mi otvorit link z mailu

Dobry den
riesim jeden problemik,ktoremu neviem prist na koren.
Otec vo svojom pc pouziva na stahovanie posty Outlook expres.Preinstalovaval si windows xp a nedavno zistil,ze ak mu poslem link na hocaku stranku,neda sa mu to otvorit automaticky.Myslim tak,ze v by v maily klikol na odkaz a otvorilo by mu to net stranku.
Viem,ze dakde sa to da odblokovat,uz sme toto raz riesili,no je to velmi davno a neviem to teraz za ten svet najst.Prosim,poradte,co s tym.
Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Proti samovoľnému kliku, býva niekedy zapnutá ochrana, a to tak, že klik otvorí link iba vtedy, keď je stlačená klávesa "ctrl".

    kattus je offline (nepripojený) kattus

    kattus
    vdaka.Neda sa to dakde odkliknut,aby sa nemusela stlacat klavesa CTRL?
    Totiz,ono to chodilo,ze stacilo kliknut na link a nabehla stranka,no tatko preinstalovaval XPcka a uz mu to nejde,viem,ze ten problem uz kedysi mal,no vyriesili sme ho vtedy zakliknutim dacoho,co to blokovalo,no nemozeme prist na to co, to bolo

    peanut je offline (nepripojený) peanut

    peanut
    Zdravim,

    je to nova bezpecnostna vlasnost Outlook Express. Nemozem povedat presne, pretoze pouzivam Vistu (pod Vistou je Outlook nahradeny programom Windows Mail), ale v nastaveniach sa to da vypnut: malo by to byt niekde pod nastroje->moznosti, zalozka "bezpecnost" alebo zalozka "email"...

    Naozaj to nie je zlozite, treba iba troska citat v tych nastaveniach. Bolo by to rychlejsie, ako sa pytat.

    kattus je offline (nepripojený) kattus

    kattus
    Peanut
    vdaka,skusim.
    Hehe,asi ano,ale otec mi s tym zerie nervy uz 5 den,ja osobne pouzivam outlook z officu 2007profesional,mne tie nastavenia z toho expres moc nehovoria,navyse okolo mna beha 2 rocny prcek....a otec sili,je schopny toto rieist hodiny po telefone...naozaj po tomto vsetkom je pre mna lahsie sa opytat
    Este raz dakujem moc,idem mu to zavolat,snad to uz najdeme.

    kattus je offline (nepripojený) kattus

    kattus
    tak sme to presli,nejde to vobec,ani s klavesou ctrl.....len ten link po kliknuti nan zmeni farbu,nic viac

    no 35minutach hrabania sa v outlooku po telefone ma to prestalo bavit,nahodili sme tam micr.office outlook a tam ide vsetko v pohode,chvalabohu.
    Naposledy upravil kattus : 06.04.09 at 17:49

    nejde mi otvorit link z mailu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.