Zavrieť

Porady

nespokojnost so sluzbou

Ahojte
prosim viete mi poradit ako dlho po dodani tovaru a sluzby mozem vyjadrit nespokojnost a odmietnut zaplatenie, so ziadostou o naprvu.
Konkretne objednali sme si dvere a tie nam dodali 12tyzdnov po dohodnutom temine a dva tyzdne po namotovani sa zacali zarubne vysuvat. Dostali sme fakturu a momentalne riesim napravu a stazujem sa na nekvalitnu pracu a zle osadenie dveri.
Majitel firmy mi tvdri ze to nie je ok, ze sme sa ozvali az ked nam dosla faktura /cca je to 3tyzdne po dodani dveri/

Ja viem ze sme to mali riesit skor, ale mali sme ine veci, ktore sa nam diali a bolo nutne ich riesit skor. Preto sa chcem spytat, ci mi viete povedat ako dlho sa po dodani tovaru a sluzby mozem ozvat s nespokojnostou a ziadat napravu a narokovat si zlavu za nedodanie sluzby v stanovenom termine.
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ako pri kúpe, tak i pri vykonaní prác existuje záručná doba. A v prípade, že dodali 12 týždňov po termíne (mali ste urgovať, pohroziť pokutou, ak bola v zmluve obsiahnutá) - to už svedčí o problémoch s dodávateľom a zhotoviteľom.
    Vyfotiť inkriminované chyba, doporučene reklamovať a žiadať o okamžitú nápravu (majú na vybavenie 30 dní! - to platí stále a všade). Za oneskorené dodanie žiadať kompenzáciu - porušenie zmluvy v termíne dodania.

    nespokojnost so sluzbou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.