Zavrieť

Porady

Aké práva majú architekti mesta?

Mám problém. Vybavujem stavebné povolenie. Mám všetko vybavené aj obec nemá problém zo stavbou na mojom pozemku, len utvar hlavného architekta ma zastavil. Dostala som pod nich odporúčacie vyjadrenie,ktoré nesúhlasí s umiestnením stavby na dannom mieste. Vadí im, že viazd na moj pozemok nieje na parcelu na ktorej chcem stavať. Moj pozemok sa skladá zo 4 parciel. A pozemok je označený ako záhrada. Mám vraj požiadať o zmenu územného plánu. Všade dookola dostali povolenie od architekta. lebo sú pri ceste, len moj kúsok zelene spasí našu oblasť. Majú až takú právomoc, aby nás na rok odstavili a ja si za to uzemné konanie kôli fliačiku zeme budem musieť ešte aj zaplatiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Odporúčacie vyjadrenie ? Pochopila by som to len ako odporúčanie.
    Doliňákova Stavebný úrad ti uzná, len kladné vyjadrenie od architektov. Dnes som behala po uradoch a moje jediné východisko je podať územné konanie. Musím zaplatiť geodetov a dúfam, že potom dostanem kladné vyjadrenie. Mňa strašne zaráža fakt, že vlastníte pozemok na ktorom vlastne nič nemôžete. Na všetko potrebujete papier.

    Aké práva majú architekti mesta?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.