Zavrieť

Porady

Ako zmením jazyk pri onscreen správach vo Windows 7?

Keď stlačím napr. Numlock alebo Capslock, tak správa o tom, že je zapnutý alebo vypnutý sa mi nezobrazuje v slovenčine, ale asi v chorvátčine. Ako sa dá nastaviť jazyk, aby mi to zobrazovalo v slovenčine alebo aspoň v angličtine? Vopred vďaka za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    obchodak76 Ďakujem za radu, v tomto ale problém nie je. Všetko ostatné mám v slovenčine a aj keď som pre istotu skontroloval nastavenie jazyka vo Windowse, mám tam slovenčinu. Problém nastal počas leta na dovolenke v Chorvátsku, keď sa automaticky nainštalovali nejaké aktualizácie a pri Numlock a Capslock zrazu píše správy v chorvátčine (alebo možno v slovinčine, neviem to rozoznať), ale všetky ostatné veci ostali v slovenčine. Takže uvítam akúkoľvek ďalšiu radu...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ked si si nastavoval "jazyk", tak si pravdepodobne omylom odklikol slovincinu, namiesto slovenciny. /obcas to myli,je to tesne pod sebou/. Chod do nastaveni jazyka a nastav si slovencinu.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    obchodak76 Ďakujem za radu, v tomto ale problém nie je. Všetko ostatné mám v slovenčine a aj keď som pre istotu skontroloval nastavenie jazyka vo Windowse, mám tam slovenčinu. Problém nastal počas leta na dovolenke v Chorvátsku, keď sa automaticky nainštalovali nejaké aktualizácie a pri Numlock a Capslock zrazu píše správy v chorvátčine (alebo možno v slovinčine, neviem to rozoznať), ale všetky ostatné veci ostali v slovenčine. Takže uvítam akúkoľvek ďalšiu radu...
    KoxXxo žeby odinštalovať nejaké aktualizácie...
    obchodak76 A nejaká praktickejšia rada by sa nenašla?
      zbaliť

    Ako zmením jazyk pri onscreen správach vo Windows 7?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.