Zavrieť

Porady

Čo je to za rastlinu?

na záhrade mi kvitne rastlina, o ktorej neviem nič. Mohli by ste mi povedať ako sa volá, prípadne ako sa o ňu starať?
IMG_20131031_160950.jpg  
IMG_20131031_160939.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Fotky su velmi nekvalitne, tazko povedat . Mne to pripada na astru /astrovka/ ,je ich viac druhov,aj viac farieb -fialove,modre. Od nizkych po vyssie.Tie nizsie kvitnu na jesen, vysoke v lete

    Je to taketo nieco?

    augustín368 pravdepodobne keby som sa o to lepšie staral, tak asi áno... ďakujem za radu... kvitne mi to teraz, ale aj tak to má asi meter do výšky...
    arizona vsimla som si na fotkach, ze ich mas napadnute nejakou chorobou/tie suche stonky/ . To je casta choroba tychto kvetin. Ked sa im v lete zacne objavovat belavy povlak na listoch postriekaj nejakym pripravkom proti plesni.
    A nepolievaj na listy,ale iba ku korenom. Inak, staci pomerne malo polievat, nie su moc narocne,iba v horucavch polievaj castejsie.

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    je to trvalka, neviem nazov, nevyzaduje nic, len v novembri zostrihať, je v roznych farbach - biela, fialova, ruzova,
    Ľubomír že floksy

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Aj keď je to nenáročná trvalka, určite ju treba na jar rozsadiť a potom neskôr prihnojiť, veď porovnaj svoju s obrázkom od arizony.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    augustín368 rozsadiť? ako rozdeliť ju na viac častí a každú dať inam? dobre som to pochopil?
    PS: ďakujem všetkým za odozvu, nemyslel som, že to bude tak rýchle
    kukučka áno, v čerstvej zemi na novom mieste sa krásne rozrastie a niečo môžeš podarovať, alebo vymeniť
    arizona Na jar,ked zacnu zo zeme vychadzat nove stonky podryluj koren,vyber zo zeme a rylom rozsekni na viac casti. Tie sa ti rozrastu.
      zbaliť

    Čo je to za rastlinu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.