Zavrieť

Porady

Forma výpovede v novom dodatku.

Ahoj, prac.zmluva mi končí 31.12., keďže zamestnávateľ mi ju chce predlžiť na ďaľší kalendárny rok, chcem si dať podmienku, že v prípade rozviazania PP z mojej strany nechcem 2-j mesačnú výpovednú lehotu, ale dohodou /podľa mojej potreby/.Akou formou by sa to dalo štylizovať, aby to bolo správne aj právne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Na dodatku k pracovnej zmluve to musí byť uvedené tak, ako to je dané v Zákonníku práce. Teda to, čo Ty požaduješ tam nemôže byť. Musíš sa spoľahnúť na ústny prísľub vedúceho.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Ako píše Terezamaria, bud sa spolahni na ústny prísľub. Alebo spíš dohodu o skončení PP bez dátumu, ako bianco šek a podpíšete ju obe strany a potom len dátum doplníš ... ale je to dvojsečná zbraň lebo tak ako ty do svojej dohody tak aj zamestnávateľ do svojej dohody môže napísať dátum a ty budeš razom bez roboty ...

    Forma výpovede v novom dodatku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.