Zavrieť

Porady

Pyrotechnika v Bratislave?

Dobry den chcel sa spytat ze ci v skladoch na Vajnorskej najdem aj predaj pyrotechniky?Dakujem za Odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A ja sa ťa spýtam: bol si sa tam opýtať?
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Prezlik Kebyze som sa tam bol spytat tak nepisem sem!Kebyze som z BA tak nepisem sem ale rovno tam idem!Som z Ziliny cize nepojdem tam zbytocne preto sa pytam ci to tam nikto nepozna alebo tam chodiava a videl tam pyro....ved sa to tu vola porada
    misoft Kebyže som nebol z Ba - tak sa o to nezaujímam..... A z Ba nie som, takže ma nejaké sklady na Vajnorskej nezaujímajú. Skôr by som hľadal v okolí. Potom sa pýtal niekoho, kto do Ba často chodí.
    Vieš - to mi pripomína otázku - sú na Marse McDonaldy? Tiež tam nechodím a nepoletím tam to zisťovať. Ale sa pýtam - sú tam?
    Presne tak vyznieva tvoja otázka.

    Mimo záznam
    buchač Kebyže si rovno napísal ,že nie si z BA , tak dostaneš normálnu odpoveď...

    Kebyže nie je pravidlom ,že každý kupuje tú pyro ...
    kopretinka áno,poradíme,ale najprv sa treba aj trochu posnažiť....
    srska kebyže - nie na vajnorskej ale na starej vajnorskej
    misoft ....a to je bohovský rozdiel....
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    http://pyroex.sk/shop/
    tu máš priamo slovenského výrobcu,ani do BA nemusíš chodiť......

    .......
    neznášam to,vytrpela som si spolu so psami 13 rokov stresov a infarktových stavov...je to hnus......
    Prezlik Dakujem ale nasi predajcovia z SK su predrazeni.Co som pocul tak v brne u vietnamcov v sklade sa da kupit aj o 50%lacnejsie nakolko made in china.Kebyze nezozenem v BA tak budem nuteni ist do Brna!

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Prezlik
    Dakujem ale nasi predajcovia z SK su predrazeni.Co som pocul tak v brne u vietnamcov v sklade sa da kupit aj o 50%lacnejsie nakolko made in china.Kebyze nezozenem v BA tak budem nuteni ist do Brna!
    Bež , utekaj ...nohy lám .....

    Potom ale 1.januára 2014 neplač , keď Ti náhodou budú prsty prišívať nazad ...

    Pyrotechnika v Bratislave?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.