Zavrieť

Porady

Kam v Bratislave (a okolí)

Príbuzní by chceli spraviť posedenie - grilovanie-opekanie. Keďže bývame v paneláku budeme musieť ísť niekam do prírody. Nemám s tým žiadne skúsenosti. Viem že v lesoch okolí sú nejaké ohniská. Neviem ako to funguje. To tam môžeme prísť a rozložiť sa? Ešte by prichádzalo do úvahy ubytovanie s takouto možnosťou - asi tak pre 10 ľudí. Viete mi niečo poradiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tinkertrain je offline (nepripojený) tinkertrain

    tinkertrain
    Chodte na Zeleznu. Ked sa trosku prejdete, tak ohnisk tam je dost. Na Partizanskej luke je aj jedno velke "verejne".

    Bai je offline (nepripojený) Bai

    Bai
    Ak si chcete grilovať s priateľmi, rodinou v kultúrnom prostredí, skúste pozrieť XXX-VYMAZENIE REKLAMY , sú tam k dispozícií 3 prenosné grily, 1 prírodné ohnisko, sociálne zariadenie, detský kútik s pieskoviskom a hojdačkami a 2 "živé " kosačky - ovečky
    Naposledy upravil arizona : 01.09.15 at 13:15
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    willma myslím, že po troch rokoch grilovačku aj strávili
    kopretinka po troch? po ôsmich! šak to je otázka z roku 2007
    willma posledná odpoveď z 2012, ale v postate je to fuk - strávené tak či tak
    korela skopírovala som, bol to dobrý tip, urobila som niekomu radosť, pre deti ako stvorené - zvieratká, k dispozícii voda, soc. zar., ...
    mne staré témy neprekážajú, tie informácie tam predsa ostávajú, pokiaľ nejde o odborné témy prepletené novelami.
    stretnem sa tu často aj s tým, že sa argumentuje, treba si vyhľadať tému, že bola rozobratá, a keď niekto doplní info, tak sa hneváte.
    keby teraz túto tému niekto založil znovu a prišla by táto konkrétna odpoveď, bolo by to rovnako považované za reklamu? ja totiž stále neviem pochopiť v čom spočíva rozdiel, v zadaní je otázka - Viete mi niečo poradiť? ja túto odpoveď klasifikujem ako najlepšiu od Bai.
    buchač dal link http://www.kamnapivo.sk/pivodb/bratislava_ost/18400/ a ten nikto nenapadol. ako je to vlastne?
      zbaliť

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    tinkertrain Pozri príspevok
    Chodte na Zeleznu. Ked sa trosku prejdete, tak ohnisk tam je dost. Na Partizanskej luke je aj jedno velke "verejne".

    Dakujem za radu... A nevieš či sú ohniská aj v okolí Dúbravky?

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Nika Pozri príspevok
    Dakujem za radu... A nevieš či sú ohniská aj v okolí Dúbravky?
    Určite v nedeľu tam horel les.

    tinkertrain je offline (nepripojený) tinkertrain

    tinkertrain
    To bohuzial neviem, nie som z Dubravky.
    Este ma napadlo v Karlovka - Liscie udolie a v tom lesiku v Mlynskej doline za SD Mladost.

    ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

    šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac ZEvina
    ALDA Pozri príspevok
    Určite v nedeľu tam horel les.
    to by bolo špekačiek.....

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    ZEvina Pozri príspevok
    to by bolo špekačiek.....
    To teda by bolo......skoro všetci sme bacuľkovia...........

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    ALDA Pozri príspevok
    Určite v nedeľu tam horel les.

    To mi ani nehovor Hneď ich idem odhovoriť od tohoto nápadu.........

    ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

    šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac ZEvina
    Nika, neviem, ako veľmi obľubujú turistiku. V Záhorskej Bystrici kúsok od konečnej zastávky autobusu č. 37 je v lese (volá sa "Na Plácku") taká chatka - taký bufetík a tam je vybudované aj ohnisko (stačí sa dohodnúť s prevádzkovateľom). Cez hory by ste mohli ísť do Marianky - je tam nádherná kalvária priamo v lese - perfektná prechádzka.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    ZEvina Pozri príspevok
    Nika, neviem, ako veľmi obľubujú turistiku. V Záhorskej Bystrici kúsok od konečnej zastávky autobusu č. 37 je v lese (volá sa "Na Plácku") taká chatka - taký bufetík a tam je vybudované aj ohnisko (stačí sa dohodnúť s prevádzkovateľom). Cez hory by ste mohli ísť do Marianky - je tam nádherná kalvária priamo v lese - perfektná prechádzka.
    Vďaka za tip. Pôjdem sa tam cez víkend pozrieť......

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    My chodievame nad Krasňany. Je tam super. Dovezieme sa tam autom . Kto chce môže aj šľapať . Je tam priestor na odstavenie auta, ďalej je už len cesta - asfaltka so zákazom vjazdu. Tá sa neskôr rozdvojuje. Môže sa ísť rovno (trocha do kopca) alebo pohodlnejšia cesta je doprava. Okolo ciest je veľa upravených ohnísk so sedením, stolmi a niekde pekné besiedky. Okolo je veľa voľného priestoru, kde sa môžu vyšantiť aj detičky či domáci miláčikovia. Stáva sa, že občas cez cestu prebehnú srnky - čo je veľmi pekné.
    Odporúčam.

    lucia.l je offline (nepripojený) lucia.l

    lucia.l
    Nika, prosím Vás, viete mi povedať meno prevádzkovateľa, alebo ako sa spojiť s tou chatkou, lebo nikde na internete to neviem nájsť a rada by som to miesto chcela využiť na firemnú akciu.
    Ďakujem

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    lucia.l Pozri príspevok
    Nika, prosím Vás, viete mi povedať meno prevádzkovateľa, alebo ako sa spojiť s tou chatkou, lebo nikde na internete to neviem nájsť a rada by som to miesto chcela využiť na firemnú akciu.
    Ďakujem
    ...kurnik ....košičan poradí blaváčke ...

    U poľovníka - horáreň
    ...ale kontakt nie je uvedený , takže len osobne ...

    Ako sa tam dostať
    Od konečnej autobusu 37 hore ulicou okolo Šrámka rovno až na koniec asfaltky, doprava poza záhradky cca 300m.
    http://www.kamnapivo.sk/pivodb/bratislava_ost/18400/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.