Zavrieť

Porady

PN zamestnanca

prosím Vás dočítam sa niekde, čo všetko treba pri PN zamestnanca aby som na niečo nezabudla odovzdať alebo vypočtať, pracuje od 19.8.13 na PP a PN má od 21.10-25.10.ďakujem pekne
Tweety A pozrela si si vôbec nejaký zákon tak veľmi potrebný k práci ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wirgi je offline (nepripojený) wirgi

    wirgi
    Prvých 10 dní PN platí zamestnávateľ , tak do SP neposielaš nič.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    yvica ok to viem, ovladam aj osatné ale mám problem pri nových zamestnancoch vypočítať DVZ a ak PN trvá 5 dní tak čo s tou červenou PN?zakladám si ja? a do zp vyplním oznámenie o zač. a konci PN, do sp neoznamujem nič, myslím, že po 10 dňoch netreba posielať ani potvrdenie na určenie DVZ? dík
    yvica takže neposielam ani PN čiernu časť, čo mi odovzdal zamestnanec a červená časť? doteraz som riešila vždy PN nad 10 dní a tam som odovzdávala tak ak má PN do 10 dní tak neodovzdávam do SP nič?
    Dav Do 10 dní nič neodovzdávaš
      zbaliť

    lilly1210 je offline (nepripojený) lilly1210

    S nervami v koncoch... lilly1210
    neodovzdavas nic, vsetko si zakladas ty, lebo do 10 dni platis PN zamestananca ako zamestnavatel ty. SP to nezaujima. a nad 10 dni postup uz poznas (ako pises).
    na ZP nezabudni nahlasit, ze nastupil na PN aj ked je to len do 10 dni. a potom samozrejme odhlasit. ak si zabudla, urob to do 30 dni po skonceni mesiaca, ktorom bola PN.
    s cim mas problem s DVZ pri novych zamcoch?
    yvica ďakujem veľmi pekne, takže ak je PN zamestnanca do 10 dní do SP neodovzdávam nič z PN, len založím k dochádzke. Ano mám problém pri výpočte DVZ pri nových zamestnancoch, bola by som rada keby mi niekto poradil, díky moc.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.