Zavrieť

Porady

voda v kolene

ma niekto skusenosti s tymto? z hodiny na hodinu mi spuchlo koleno a nedokazal som uz pre bolest chodit(uraz som mal pred cca tyzdnom) lekar mi dal 2 druhy atb plus lieky na bolest a poslal ma domov nech pridem na druhy den na kontrolu. dnes mi s kolena vytiahol vodu , hnis a vraj to bolo aj zakrvacane, no po prvom dni liecby som sa dnes citil lepsie,menej to bolelo,ale ako mi to dnes vytiahol bolo to na nevydrzanie a vraj...teraz sa vam ulavi, pridte sa ukazat zajtra. mal to uz niekto? prejde to po atb liecbe? dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Mala som to roky,ale nikdy som nebrala ATB.Môj ortopéd mal fantastický gríf na to a pri vyťahovaní vody som necítila bolesť,len tlak.Raz sa mi to stalo,keď bol na dovolenke a zastupujúca lekárka mi spôsobila takú bolesť,že som videla hviezdy.Ak dal ATB,tak tam niečo bude,ale treba vybrať celú dávku.
    http://www.porada.sk/t52540-voda-v-kolene.html
    https://www.google.sk/?gws_rd=cr&ei=...=voda+v+kolene
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    carolitos mne to robi chirurg,zaujimave, ono to patri k ortopedovy?
    buchač ORTOPÉDIA je podružný - špecializovaný odbor CHIRURGIE ...
    Peggynka Vždy som s tým chodila k ortopédovi.Moje problémy začali v 18-tich (poškodenie menisku a operácia).
    carolitos ale mne povedal ze je to zapal. preto atb a mal pravdu bol tam aj hnis
      zbaliť
    buchač Nechcel som ja povedať ....
    carolitos ano co uz :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.