Zavrieť

Porady

Ako si nájsť pracu v IT obore.

Dobrý deň,
viete mi niekto poradiť kde a ako hľadať prácu v IT obore, som študentom 2 ročníka na VŠ. Som z BB. A ovládam hlavne Javu.
Bol by som spokojný aj s brigadov, pripadne pracou na diaľku.
Ďakujem za každú radu.
ivka70 Co studujes? A co v IT by si chcel robit?
wjohnw Ahoj študujem, aplikovanú informatiku, dialkovo, som v druhu rocniku, chcel by som robit napr. junior java developer, html, css koder..dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    IT-čkár nevyužíva služby uja od gúglov? ...a sú predsa rôzne portály, čo prácu ponúkajú a kde sa aj práca hľadá, a sú aj agentúry...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 ano...je to zvlastne, ked ITckar nevie hladat na spravnych miestach.
    marjankaj To ako keby sa futbalista pýtal, ako sa kope do lopty.
    tictac7 ...ja sa už nečudujem ničomu - minulý týždeň sa hlavný účtovník, ktorý tu už je zopár rokov, pýtal na účtovanie miezd....
    misoft On je taký IT-čkár ako ja prezident - teda žiadny. Podľa mňa je to ešte len binárne ucho. Až bude mať lajstro, potom bude digitálna nula a prepracuje sa na digitálnu 0001
      zbaliť

    Ako si nájsť pracu v IT obore.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.