Zavrieť

Porady

2x vykonaná DENNÁ UZÁVIERKY ERP

Dobrý deň,ako mám prosím postupovať ak sme na ERP vykonali dve denné uzávierky, ráno za predchádzajúci deň, nakoľko sme ju zabudli vykonať v deň tržby a omylom aj na konci dňa, kde bol tiež počas dňa predaj. Poprosím o radu.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je teraz online kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    hihi, ja pernamentne tlačím dennú uzávierku až na druhý deň - vždy zabudnem.

    Mne na uzávierke ukazuje údaj: obchodný deň ..... a teda nezáleží, kedy bola uzávierka vytlačená, ale že aký deň je uzavretý.

    Účtuješ v ten deň, ktorého sa uzávierka týka, nevadí, že bola vytlačená neskôr.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    1Lucy5 len ide o to, že v jeden deň som vytlačila dve denné uzávierky, za predchádzajúci deň aj za ten aktuálny, za predchádzajúci ráno a poobede zasa za aktuálny predaj a podľa zákona v môžem dennú uzávierku tlačiť iba 1x denne :-/
    kn-alka ale aj tak sa jedná o dennú uzávierku predchádzajúceho dňa !!!
    kn-alka pýtala si sa, čo teraz? už je to raz vytlačené, už s tým nič neurobíš !!! Zaúčtuj s včerajším dátumom, keďže toho dňa sa to týka.... iné ti neporadím
      zbaliť

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Pozerala som moje pásky dennej uzávierky, mám tam dva dátumy. Jeden, kedy sa uzávierka tlačila, a druhý, ktorý súvisí s predajom, čiže ku ktorému dátumu predaja patrí-spolu s číslom uzávierky. Je z toho jasné, zaúčtuj podľa dátumov predaja, a nič sa nedeje.
    Ale je zaujímavé, že ťa ERP pustila blokovať ďalej, moja ERP bez vykonania uzávierky jedného dňa neumožní blokovanie na druhý deň..
    kn-alka veď aj moja tak funguje, idem blokovať a ERP sa ozve, že nebol uzavretý predchádzajúci deň, spravím uzávierku predchádzajúceho dňa, blokujem dnešný deň a večer spravím zasa uzávierku dnešného dňa..... žiadny problém

    2x vykonaná DENNÁ UZÁVIERKY ERP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.