Zavrieť

Porady

Elektrika od SSE alebo SPP?

Zdravim, je naozaj odber elektriky od SPP lacnejsi o 20% oproti cenam SSE? Neni v tom nejaky skryty hacik? Dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Háčik je že tých 20% je z ceny v starom cenníku. tak že zľava nakoniec cca 5%
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lukáš Haladej To si myslis alebo mas overenu info. Praveze sa mi to nezda lebo mne ukazuje v SSE 0,146e za 1 kw a v SPP vraj mam 1 kw za 0,058e, ale to ukazuje nie 20 ale viac ako 50% a to sa mi uz vobec nezda.Ked si date ich kalkulacku http://www.spp.sk/sk/domacnosti/elektrina/ tak pri zadani stred - Svietenie a varenie - 32 eur Vam vyjde 20,01 % a nie viac ako 50% ako to vyzera. Takze sa mi to cele nejako nezda.
    pivko To je overená tutovka , ale pri VSE ,určite to ale platí aj u SSE
    bubkoch pivko nevyjadruj sa k veciam o ktorych nemas sajnu :-) lebo trepes :-)
    od dodavatel ponuka zlavu 20%, tyka sa len zlavy z ceny za dodavku, aj to len z jej variabilnej zlozky ... dopad na koncovu cenu je cca 5%, ale to nema nic spolocne so "starym/novym" cennikom ...
    ked niekto dostane v novembri zlavu 20%, tak sa to aplikuje na stary cennik 2 mesiace a na novy 4 mesiace (tusim sa tá zlava dáva na 6 mesiacov)
    pivko Bubkoch aj mňa chceli namotať , a info mám priamo do pracovníćky VSE , keď som to povedal tej pani z SPP ,ktorá mi vyvolávala tak súhlasila, že je to naozaj podľa starého cenika a konečná zľava je cca 5%.
    bubkoch pivko ale ved o tom pisem ... 20%, 5%, x% ... co je stary cennik ? je to aktualny a novy bude ten od januara ? vsak jasne nie ? ani pracovnicky za prepazkou alebo infolinke si nie vzdy uvedomuju z coho je vlastne ta zlava ... a zakaznici co tumu nerozumeju v tom maju este vacsi chaos ... a konkurencny dodavatel bude kludne zavádzat aj ked vie 5% je z konecnej ceny a 20% z ceny dodavky a ze tych 5% vyjde aj u konkurenta, len ot tom mlci ...
      zbaliť

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Robil som si nedávno prieskum cien pre domácnosť. Bral som do úvahy iba tradičných dodávateľov ZSE, SSE, VSE, SE, RWE, SPP. Z toho mi vyšla najlacnejšia elektrina od SPP a najlacnejší plyn od SSE.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    duves a kto ma najlacnejší mraz? Afričania a najlacnejšie teplo eskimaci? Kašlať na všetky ich chytaky.
    mslavik problem je ze aby ti dali jedni alebo druhi zlavu na to, musis mat obe media..aj plyn aj elektrinu u nich.
    Onko Ja som porovnával štandardné cenníky, zľavy navyše som nebral do úvahy práve kvôli tomuto, že sú za tým rôzne finty, podmienky atď.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Môj názor som dal už tu ...

    http://www.porada.sk/t224348-aka-je-...v-energii.html
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lukáš Haladej pre 5% robiť zmeny nebudem, dík všetkým za info...
    KoxXxo správne
    duves ja som to tiež roztrhal
      zbaliť

    Elektrika od SSE alebo SPP?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.