Zavrieť

Porady

bolest klba sanky po vytiahnuti zuba

Ahojte nemate niekto skusenost ci je normalne ze po vytiahnuti zuba mudrosti ma uz tyzden boli klbik na sanke pri jedeni zivani, hybani sankou doprava dolava? Pichali mi injekciu do toho miesta a odvtedy ma to boli. Samotna diera po zube ma neboli len ten klbik na sanke. Treba ist s ty k lekarovi ?
Naposledy upravil Dav : 21.11.13 at 20:45
buchač Nezívaj , nehyb sánkou doprava ani doľava , jedz len tekutú stravu ....

..........
........
......
kaivorus čo bolo dôvodom vytrhnutia zuba múdrosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    no ja by som minimalne lekarovi zatelefonovala, lebo je najkompetentnejsi ti dat odpoved na tvoju otazku

    doplnenie:
    no take veci treba pisat hned do otazky

    ak mas pocit, ze to nie je v poriadku, k lekarovi zajdi, hlavne ked si este nemal kontrolu po vykone ... ak tvoj zubar ma stale dovolenku, sestricka by ti mala dat info, kto ho zastupuje
    Naposledy upravil avalik : 21.11.13 at 21:57
    peter1234567890 Ja som zubarovi volal a len sestricka mi vravela ze to moze boliet ak lekar napichol sval alebo nerv, doktor ma dovolenku takze nerozpraval som s nim, ale chcel som pocut nazor aj inych ci ma sestricka pravdu.
    avalik doplnila som odpoved

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Mne keď ťahali zuby "múdrosti" tiež ma boleli tie kĺby. Jednoducho som mal tak roztiahnuté ústa, že to tie kĺbiky nezvládli. Časom to prešlo.
    Je to tak ako keby si robil šnúru pol hodinu bez prípravy a po prvý raz, tiež by si to ešte dlho cítil.

    Myslím že to prejde. Ak nie, sám vieš čo máš robiť.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    my necítime,ako ťa to bolí.to si musíš rozhodnúť sám,či to vydržíš,alebo nie.
    ahoj peter..prosim ta, presla ta spominana bolest sanky? mam rovnaky problem (zub sice netrhali, robil endodonciu - trh.nervu), myslim ze mi injekciu dal priamo do svalu..uz vyse tyzdna mam dost velke bolesti v sanke (pod uchom) - silne krcovite (na chvilu zaberie iba ibalgin)..pomohlo ti nieco konkretne alebo to u teba vyriesil cas? dakujem ti za odpoved, paulina

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ahojte nemate niekto skusenost ci je normalne ze po vytiahnuti zuba mudrosti ma uz tyzden boli klbik na sanke pri jedeni zivani, hybani sankou doprava dolava? Pichali mi injekciu do toho miesta a odvtedy ma to boli. Samotna diera po zube ma neboli len ten klbik na sanke. Treba ist s ty k lekarovi ?
    ....a Ty si čo myslíš ???????
    Lebo podľa mňa je to zbytočné .

    Predsa si snáď nemyslíš , že sa to zahojí okamžite ?
    Bolesť klbu sánky je prirodzená ...
    Lekár Ti nijak nepomôže , maximálne doporučí ( to mal po extrakcii povedať ) nejakú lentilku od bolesti ...
    Iné by bolo , ak by sa bolesť odvíjala od nejakého zápalového procesu , ale to by si zistil aj sám na základe opuchu a zahnisanej rany ...

    bolest klba sanky po vytiahnuti zuba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.