Zavrieť

Porady

Aký media player?

Poraďte dobrý media player. Nie vlc, nie windows media player
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    stormcatcher ...všetko. hudba, filmy z DVD, z HD
    stormcatcher ...nájsť sa dá všeličo. Skôr by som ocenil kto má s akým aké skúsenosti.
    Valcake ..ja mám teraz KMplayer...mala som BSpl, Gom tiež prehrá všeličo. ...no viac poradia tí ktorí viac používajú

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    KMPlayer

    Všestranný multimediální přehrávač

    Všestranný korejský video a audio přehrávač podporující širokou škálu kodeků a formátů. Má též plnou funkčnost pro přehrávání VLC a DVD.

    Vlastnosti přehrávače:
    DVD přehrávání,
    přehrává nekompletní nebo poškozené soubory (vadné rámce přeskakuje),
    podpora velkého množství formátů (DVD, AVI, CD, SVCD, atd.),
    podpora zařízení WDM (TV nebo kamera),
    podpora kompresních souborů (rar, zip),
    AAC, OGG analyzátor/dekodér,
    podpora obrazů disků (BIN/ISO/IMG/NRG),
    zobrazuje různé obrázkové soubory (PNG,GIF, atd).

    Novinky:
    byl přidán web search bar,
    podpora přehrávání blu-ray,
    byly přidány některé nové kodeky,
    opraveno několik dílčích nedostatků

    http://www.stahuj.centrum.cz/multime...vace/kmplayer/

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    KM player
    Gom player

    okrem tychto dvoch som nikdy nemala nic ine v PC.Nikdy som nemala problem, ze by nieco neprehralo.
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    stormcatcher ...predtým som mal aj GOM, šlapal dobre, len neskôr chcel sústavne nejaké kodeky, tak som ho odinštaloval, Skúsim ten KM.
    buchač Jáááj ...chcel si skúsenosti ....

    Fasa ...very good quality, perfect ... I did not use any other...
    stormcatcher ...je to problém?
    ...keď si budem auto meniť, tiež sa opýtam kto má s daným typom aké skúsenosti, a nie len tu...
    buchač Nie...no probléma
    Vážne myslené ...roky fungujem na KMP
    stormcatcher keď na ňom roky funguješ, tak poraď s nastavením. Dám fullscreen a na 25" monitore v strede obraz 7x9 cm. Dobrá blbosť, ani v nastavení nič moc. Keď mi na vlc fičala mp4, tak obraz bol na celej ploche
    arizona GOM player,ale aj ostatne programy potrebuju z casu na cas stiahnut aktualizacie. Ak si bol spokojny a chyba je len v tomto,tak si stiahni aktualnu verziu a mas bez problemov
    stormcatcher no veď v tom je ten problém. Keď som ho spustil, vypisovalo, že je nová verzia. Dnes som ho nainštaloval, a práve teraz mi to robí. V staršej verzii to bolo ok. Škoda, že sa sem už nedá pridať obrázok. Mám rozdiel medzi vlc a kmp. Vo vlc napr. mp4 je na celú obrazovú časť, bez rámov. Keď zväčujem kmp, zväčší sa prehliadač, nie obraz.
    misoft V tomto musím súhlasiť - VLC má okrem možností nastavenia pomeru obrazu i možnosť orezania. A pokiaľ sa dá na FULL screen, tak je to naozaj FULL.
    Kedysi som tiež "fičal na WMP (už nechcem), GOM - pre mňa užívateľsky nepríjemný. KM ani BS som neskúšal. Takže pre mňa je najlepší VLC (ostatní nech si vyberú, aký chcú).
    arizona ja som zas uplny jelen z VLC. Absolutne sa v nom nevyznam, uz som sa par krat pokusala,ale uz som to vzdala...
    buchač stormcatcher

    Klikni pravým tlačidlom myšky na stred .
    Následne si nájdi " Ovládanie obrazovky " a zaklikni , čo Tebe vyhovuje ..
    Takto potom pokračuješ s nastavením celého prehrávača ...
    stormcatcher neviem to tam nájsť
      zbaliť

    pankratz je offline (nepripojený) pankratz

    pankratz
    Ja mám všetky tri, ktoré ste uvádzali, ale najviac sa mi páči media player classic, ten mi vyhovuje najviac.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.