Zavrieť

Porady

alaya1 tak a je to tu. Ani som tu nebola, teraz som pozrela a mam sukromnu spravu s tymto textom Od PIVKA:
"
To akože za čo neužitočné ???

venuj sa psom možno ťa niektorý aj obšťastní ty chudera."

Vysledok super napadu, skryteho udelovania neuzitocnych bodov. ja som ziaden neudelila!!:
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    No nakoniec môžeme to bodovanie(či užitočné alebo neužitočné) ignorovať úplne, podobne ako voliči referendá a regionálne voľby.
    Voľby do VUC asi zrušia. Možno to tak dopadne aj s tým hodnotením. Aj tak si za body nič nekúpite. Ani iné výhody nedostanete.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Pretože to Richard zaanonymoval. Vraj preto, aby sa nemohlo nadávať tým, ktorí sa rozhodli dať neužitočné.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Lebo Medveď .....
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Valcake jááááj, ty si múdry Juraj ...ja nemienim nadávať nikomu Majka, ale v srandičkách som iba chcela vedieť prečo niekomu niečo vadí...najlepšie je sa odmlčať?!..pritom ja neužitočné nikomu nedávam..aspoň vedome...
    Tweety Tiež si dostala v srandičkách?
    sito Valcake, takých je nás tu málo. Ale pri určitých príspevkoch a od určitých prispievateľov to beriem ako veľké plus. Žiaľ už nebudem vedieť od koho?
    buchač Nedávam ani ja ....a tobôž už nie v srandičkách .
    Mne tam tiež pravidelne zadrbe " neužitočné jeden exot ...bobino38 ...

    Keď som už načal , tak to neužitočné kliknutie by som aj podmienil nejakým krátkym zdôvodnením ..

    Srandičkám by som skôr dal hodnotenie :
    Vtipné
    Zasmial som sa
    Pobavil si ma

    ...a v pohode by sa dalo dať aj nejaký smajlík na tento účel ...
    Ale asi by som už príliš veľa chcel .....
    Valcake nooo, ešte aj ..čo všetko nám príde v mailoch.. musí to byť zákerná osoba, lebo za to už ozaj nemôžme čo nám pošlú ...či
    Juraj s tebou plne súúúúhlasím..
    lujza.j ja niekedy do srandičiek...mám obavu niečo dať....lebo ja sa na tom krčujem dva dni a tu to niekto nepochopí alebo čo???pritom dobre sa zasmiať je také fasácke
    duves takyto medved? http://zasmejsa.com/videa/zobrazit/6...naozaj-vsetko/
    Valcake jaj duves,tak to je pekné...no keď to niekto vezme, že je to týranie, tak máš neužitočné habadej.
    Valcake Lujza, jasom na tom tak isto, zasmejem sa...alebo pohorším, ale neužitočné nikdy....zásadne ...ale odteraz sa majte na pozore chi chi
    pmajap vydarené)
      zbaliť

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Bozinku, ze vas vytaca jednu neuzitocne v srandickach. ja ich mavam aj 10 za 2 minuty a tu som. samo, teraz od anonyma. Ani mne a to nepaci, take poza chrbat nemam rada, rovno do oci si kliknut, ale takto....


    keby islo o prachy, tak sa jezim, ale tak, ma niekto aspon pekny den.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Valcake Tak,tak ..alaya..vytáča. Je to ako úder pod pás. Neviem prečo to admin. takto rieši. Spravodlivosť nodovšetko... Keď nie je vidno kto dá "neužitočné" , tak nech nie je vidno ani kto dá "užitočné"predstav si, že v tme ti dá niekto za ucho a ty ho nemáš komu vrátiť. Nie že by som chcela, ale s...ie ma to.
    Musela som dať užitočné pre marjankaj, lebo s ním súhlasím. Veď tie body sú aj tak na h...
    marjankaj Valika, je to jednoduché.
    Keď sem nebudeš prispievať, tak ani neužitočné nedostaneš. A nikto ťa vytáčať nebude.
    Podobne ako mnohí poraďáci, ktorí sem prestali chodiť.
    Valcake Ďakujem, ale vieš, keď som sa registrovala, teda do starej Porady tak iba preto, lebo sa mi stránka veľmi páčila. Veľa som sa tu naučila. To neplatí pre novú Poradu. Veľmi ľutujem, že to takto dopadlo / myslím so stránkou/ Našla som aj tak kamarátov/ky a našťastie udržiavame si kontakt. Nikdy ma nezaujímali body, ale mám rada charakternosť..hm, ale viem, ľudia sme všelijakí.
    misoft Kočka - ja som sa už na bodíky a hodnotenia stal imúnnym - po našom kašlem na to (ak mi je však niekto sympatikuš, tak mu aj poďakujem [vo výročnej správe ] cez SS).
    Valcake plne s tebou súhlasím.
    alaya1 ja ju chapem, neide jej o body, ale o princip, ako to funguje. Mne sa to nepaci tiez. Poza chrbat, potichucky, napr. mne 10 neuzit. na 2 min. a je to vraj v pohode, ze je to LEN v debatach Ja uz skor davam len pochvaly, ako tie bodovania, su na prd a na nic ine.
    Valcake ...súhlasím, alaya ..aj ja sa viac zameriavam na pochvaly
    pmajap Valika, nefunguje to na 100%,tie neužitočné naskočia pri pochvale a mnohí si to ani nevšimnú, ale aj tak celé to hodnotenie je .....
      zbaliť

    Prečo mi neukáže v nastaveniach kto mi dal ...neužitočné...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.