Zavrieť

Porady

Vymeniť staré DVBT od Antik-u za nový Smart?

..aké výhody?
..nevýhody?
...vraj je zbytočné kupovať nové TV so Smart.
Dík za odpovede...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Preberáš programy od Antiku? - Mám dojem, že ten ich DVB-T je na kartu a tá je asi spárovaná s DVB-T - do telky pre kartu by si musela kúpiť ešte CA modul.
    Alebo tým SMART si myslela SMARTTV BOX od Antiku?
    http://www.antik.sk/page?id=42
    Aj tu si prečítaj - http://www.zive.sk/test-smart-tv-box...9/default.aspx
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Valcake Ďakujem, áno všetko mám od Antik-u už pár rokov a myslela som na nový SMARTTV BOX od Antiku, no ak som dobre všetko prečítala je to treba kúpiť?!..ja som si myslela, že to iba vymenia/ veď som už raz zaplatila...hm/ pôjdem sa spýtať osobne. Mám to na skok. Chceme vymeniť telku, tak preto sa pýtam...ešte raz dík...
    misoft Ide aj o to, kde ho budeš mať umiestnený. Či bude neďaleko telky, alebo niekde ďalej.
    Ten SMARTTV box má síce WiFi - musela by si mať ale telku s WiFi modulom, aby si sa naň napojila, ak by bol ďalej. Ale predpokladám, že telka bude niekde nablízku - v tom prípade sa pozri aj po alternatíve, ktorá má 4 LAN porty (jeden na internet, druhý do telky - budú sa potom javiť ako dva počítače v domácej sieti a využije to i TV so SMART) - z ich ponuky JUICE MINI, lepší JUICE PRO (ten má dokonca kompozit výstupy). Nech to poradia - na to sú tam.
    mizu24 vymenili sme akurát minulý týždeň, nemuseli sme nič platiť. Smart box je pre rodinné domy, Juice mini je to isté, len pre panelákové byty. Kábel z internetu ide priamo do boxu a ten je prepojený s telkou HDMI káblom, nie je potrebné wifi. Zobrali sme aj pre druhú telku Juice basic, ktorý ale musí byť prepojený káblom s hlavným boxom. Neporadím výhody a nevýhody. Na novom sa mi nepáči dialkový ovládač a tiež, že už nie je predný displej, takže neviem, aký program beží a a koľko je dokonca. Má podstatne lepší archív a nejaké funkcie navyše. Aj počasie, ale nie je moc aktuálne Keďže máme Smart TV, internet som ešte neskúšala, ale myslím že to nebude nič prelomové.
    Valcake Vďaka vám za rady, ste veľmi milí....
      zbaliť

    Vymeniť staré DVBT od Antik-u za nový Smart?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.