Zavrieť

Porady

Práčka whirpool

Prosím vás o názor či kupovať.Z hara plnenú AWE 2320,alebo AWE 7569
Naposledy upravil fachman : 07.12.13 at 17:58
3 komentárov     zbaliť
buchač Otázka za všetky drobné ....
erik555 naozaj super otazka a mas vybraty konkretny model? Spredu plnena, zhora plnena?
kopretinka je to skrátka fachman...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    snad pomozu recenzie od pouzivatelov na nete:
    http://pracky.heureka.sk/whirlpool-awe-2320/recenze/
    http://www.najnakup.sk/Porovnaj_voln...95583.html?d=1

    http://pracky.heureka.cz/whirlpool-a...9/recenze/?s=3
    Podla recenzii to vyzera skor na kupu prvej..

    Tiez mam Whirpoolku, zhora plnenu. Sluzi k spokojnosti uz zopar rokov.
    Jedinu vyhradu mam k nadrzke na prasok a avivaze. Pri kupe dalsej pracky si dam pozor, aby nadobka bola rozoberatelna, aby sa dala vycistit aj zvnutra.

    http://www.porada.sk/t109899-p3-pracka-whirpool.html
    http://www.porada.sk/gsearch.php?sec...F-8&q=whirpool
    Naposledy upravil arizona : 07.12.13 at 18:08

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    Ked zhora plnenu, tak ti doporucujem obzerat sa po takych prackach, kde je nadobka na praci prasok/avivaz nielen vyberatelna, ale aj rozoberatelna!!! Kvoli cisteniu! Ak to Whirpoolka este doteraz nezmenila, tak ti ich nedoporucujem kupovat!
    Co viem, tak rozoberatelnu nadobku maju pracky zhora plnene: Electrolux, AEG, Zanussi...
    Ukazka rozoberatelnej nadobky (cas 2:00)
    Naposledy upravil erik555 : 07.12.13 at 18:16
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    srska erik555 vážim si tvoje rady ale poradím ti ako vystriekať nádobku od whirpoolu - vyvesíš nádobku, trtneš ju do vane, odmotuješ ružicu zo sprchovej hadice a pustíš horúcu vodu naplno do nádobky. za 5 minút od toho tepla a tlaku - come nuovo :-))
    arizona moc nepomaha, my sme tiez uz skusali vsetko mozne. Aj Wap-ku, aj nadobku namocenu 2dni v Arve, ci ako sa vola ten sajrajt na cistenie motorov,drhnutie kefou na flase atd.zachvilu zas zanesene. Tie medzierky su strasne uzke, staci par krat pouzit avivaz a zas je to zanesene.
    erik555 srska, vazim si tvoje rady, ale preco kupovat nieco, s cim mam mat nejake problemy, pricom este aj 5 minut prud teplej vody len tak doluftu? A neverim, ze tie zahyby prudom vody uplne vycisti. Kedysi davnejsie som mal pracky zhora plnene: Eurotech (cca.7 rokov), za nim Whirlpool (8 rokov), teraz uz vyse roka Electrolux EWT 106411. A to som ju vybral kvoli rozoberatelnej nadobke. Vobec si teraz nestazujem.
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    prvá má otáčky iba 800 ja určite nie je to pre mňa málo .....druhú som nenašla....

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ja mám 641B a štve ma,že nemá "polovičný" program,tá pred tým to mala....má iba 900 otáčok a niekedy je prádlo dosť mokré.Nádobka ide rozobrať,ale nie úplne,ja som to minule čistila tými granulkami NaOH ktorými sa čistia zapchaté odpady,aj tak tam niečo ostalo.Tak teraz dávam prášok aj aviváž priamo do bubna.
    arizona a kedy davas avivaz? To nejako pracka signalizuje,alebo co?Ja mam pracku o 3 poschodia podo mnou,pustim a odidem prec. Neviem, ako by som ustrazila, ked tu avivaz treba davat...
    kopretinka veď keď doperie,tak otvorím,nalejem aviváž a dám ešte 1x pláchanie.....a nebýva každý v 4-posch.dome...

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Whirlpool moc nee, kazi sa radšej niečo kvalitnejšie... Electrolux, BOsch, PHILco
    ale aj Beky
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 ja by som pracku Whirlpool nechcel, aj keby sa nekazila Ta ich nerozoberatelna nadobka na prasok/avivaz je nieco otrasne! Mam dojem, ze aj Bosch ma taku nadobku na dvierkach...nie, nechcem, neprosim!
    lujza.j Tiez mam wirpulku...tiez sa nekazila ale tiez nie....ja som sa minule rozhodla,ze bud najnormalnejsiu z najlacnejsich...alebo kupim u susedov....ale predbezne som si zanussi...max do 250e...rozne debaty v okoli ma presvedcili....ze staci.....a to som planovala ze max 500e investujem....za miele nie som ochotna dat tolko aj ked je to spicka...tak co uz
    Indeed Miele je uplna špička....
    erik555 asi nie v pomere cena/vykon, ze?
    Indeed na Slovensku si KUPUJEME nejake vyrobky aj podĽA snobstva, ABY SME SA ODLÍŠILI od PLEBSU:::
    buchač Indy perie v rukách ......
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.