Zavrieť

Porady

Pranie a chlpy z kocúra

Neviete mi poradiť, akú práčku kúpiť, keď mám problém zbaviť sa chlpov z kocúra na oblečení? Nemáte náhodou skúsenosť parná práčka so sušičkou? Vďaka za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Uplne na to staci normalna pracka a nasledne susicka.
    Vsetky chlpy, ktore sa nevyperu, zostanu vo filtri susicky.
    Jana 123 Nemáš náhodou skúsenosť, keby som kúpila práčku so sušičkou? Tam totiž nie je filter pre sušenie v bubne.

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Sú aj práčky označené logom mačky a vraj to funguje:
    http://pracky.heureka.sk/beko-wmb-61242-pt/
    Naposledy upravil Peggynka : 09.12.13 at 06:41
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hubatá Áno? To som teda nevedela .......
    Peggynka Práčky

    Funkcia PHR

    Funkcia PHR je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov chlpatých miláčikov. Vďaka inovatívnej technológii používanej v produktoch Beko, už nemusíte mať starosti s chlpmi na oblečení. Funkcia PHR zaistí, že Vaše oblečenie je po praní dokonale čisté.
    Ale toto ma dostalo na jednom fóre:
    "Ja na odstranovanie srsti pouzivam hubku. Ked periem cierne veci, hodim tam aj tri ciste hubky a tie spolahlivo zachytia chlpy, aspon ich vacsinu."
    Ale asi to funguje len do 40°C,neviem čo by s tými hubkami urobila vyššia teplota.
    Jana 123 S hubkami som to skúšala, ale veľmi to nepomohlo, skôr vôbec to nepomohlo.
    Peggynka Skús sa popozerať po nete na tie práčky Beko s funkciou PHR.To s tými hubkami som pridala ako zaujímavosť.Tiež by ma zaujímali skúsenosti s tou práčkou,lebo ja by som sušičku nechcela (veľká spotreba).

    Zadala som otázku,na akom princípe to funguje a toto je odpoveď:

    Ak volite tuto doplnkovu funkciu, pracka si k danemu programu prida predpierku a jedno plakanie navyse
    Perie dlhsie a asi s dvojnasobnym mnozstvom vody ako deklarujeme pri spotrebe na eko cyklus
    Vsetka zvieracia srst sa tymto z bielizne vyplaví.
      zbaliť

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Málo asi kocúra vyčesávaš kefou ....... Skús ho častejšie česať, nebude tak pĺznuť, najmä v prechodoch počasia: leto-jeseň a naopak zasa jar-leto.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Pracku so susickou nemam, ale mame tiez macky, takze problem s chlpami.
    pred pranim veci prebehnem lepivym valcekom,pomaha to.
    http://wildcats.sk/lepkavi-pomocnici...m-v-domacnosti
    Jana 123 Ďakujem za rady. Idem však kupovať novú práčku. Počula som, že sušička chlpy odstredí, ale kvôli úspore miesta by som nechcela mať zvlášť práčku a zvlášť sušičku, takže preto som chcela vedieť, či niekto nemá skúsenosť či aj kombinovaná práčka so sušičkou chlpy odstredí.

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    práčka značka BEKO nám ju v Datarte doporučili práve na takéto veci, a naozaj je super

    Pranie a chlpy z kocúra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.