Zavrieť

Porady

Pranie s Persilom

Už dlhé roky som používala na pranie Persil a vždy som bola spokojná na 100 %.Teraz, odkedy je to ekonomické balenie, prach mi ostáva na prádle, či periem na 30,60. Má niekto podobné skúsenosti?
Usporiadat
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Áno, aj ja mám s tým problémy a dokonca aj s Lanzou ice. Na detské prídlo som zvolila prášok Lovela sensitive s ktorým som veľmi spokojná.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
krajanová krajanová

krajanová je offline (nepripojený) krajanová

s Persilom mám rovnakú skúsenosť teraz sa mi zdá najlepší ARIEL, aj to ekonomické balenie je OK, vyskúšaj
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Dobre, že si poradila, lebo už som naozaj nevedela aký prášok na normálne prádlo (okrem detského). Už si to píšem do "debilníčka" a vyskúšam. Ďakujem.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Dievčatá, ja mám problém so šuľkaním prádla. Také šuľka sú po celom oblečení - bavlne a pod. Neviem, či je to práškom alebo práčkou. Vždy som používala Ariel, či v starej alebo v novej práčke a ide ma poraziť.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

ja dosť dlho používam TIDE, nemám s ním žiadny problém.
Predtým som používala BIOMAT BONUX, tiež nebol problém.
0 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

jess Pozri príspevok
Dievčatá, ja mám problém so šuľkaním prádla. Také šuľka sú po celom oblečení - bavlne a pod. Neviem, či je to práškom alebo práčkou. Vždy som používala Ariel, či v starej alebo v novej práčke a ide ma poraziť.
Aj mne sa to robí. Začala som používať iba tekuté prostriedky na pranie (hocijaké - aj tie lacnejšie) a je to lepšie.
0 0
fileva fileva

fileva je offline (nepripojený) fileva

Mackovka Pozri príspevok
Aj mne sa to robí. Začala som používať iba tekuté prostriedky na pranie (hocijaké - aj tie lacnejšie) a je to lepšie.
Pridám tiež svoj názor.
Ja na Persil nedám dopustiť, používam ho od čias, čo je u nás na trhu. Voľakedy sme ho kupovali len v TUZEX-e. Určitú dobu som mala aj ja takéto problémy, najmä pri väčšom balení a keď som ho mala dlhšie v kúpelni. Odstránila som to tak, že dávam menej prášku a vždy do suchej nálevky. Teraz sypký Persil používam iba na biele prádlo a na farebné a čierne používam tekutý prací prostriedok.
Pekný deň.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ten prášok na pranie u mňa zostával väčšinou ak periem na 40 st. a to bez rozdielu ,aký prášok som použila . Vždy som bola na to nahnevaná , najmä ak som vytiahla chalanom tričká a boli na nich práškové mapky a pranie som zopakovala , ale len vo vode a pridala som opäť aviváž . Začala som používať najmä na tmavé prádlo tekutý prášok a odvtedy mám pokoj . Od 60 stup. dávam klasický sypaný prášok na pranie , ale nižšie teploty len tekutý .
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Danka123 Pozri príspevok
Už dlhé roky som používala na pranie Persil a vždy som bola spokojná na 100 %.Teraz, odkedy je to ekonomické balenie, prach mi ostáva na prádle, či periem na 30,60. Má niekto podobné skúsenosti?
Nedávaš priveľa prášku?
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

S tým persilom mám presne aj ja taký problém, že teraz mi prádlo nevyperie tak ako pred tým, je akési zašednuté. A tiež sa mi zdá , že odkedy robia aj ten s prídavkom aviváže , je akýsi slabší alebo čo.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

jess Pozri príspevok
Dievčatá, ja mám problém so šuľkaním prádla. Také šuľka sú po celom oblečení - bavlne a pod. Neviem, či je to práškom alebo práčkou. Vždy som používala Ariel, či v starej alebo v novej práčke a ide ma poraziť.
Je dobré tričká prať prevrátené, teda z opaku, aby sa o seba nešúchali...
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Zita5 Pozri príspevok
Ten prášok na pranie u mňa zostával väčšinou ak periem na 40 st. a to bez rozdielu ,aký prášok som použila . Vždy som bola na to nahnevaná , najmä ak som vytiahla chalanom tričká a boli na nich práškové mapky a pranie som zopakovala , ale len vo vode a pridala som opäť aviváž . Začala som používať najmä na tmavé prádlo tekutý prášok a odvtedy mám pokoj . Od 60 stup. dávam klasický sypaný prášok na pranie , ale nižšie teploty len tekutý .
...Zitka, robím to presne ako Ty...

...a najviac "prášku" mi zostávalo po prášku Lanza s mydlovými vločkami. Tá pôvodná bola lepšia...ale teraz periem tmavé vo Woolite, biele v Persile...
0 0
AntekaK AntekaK

AntekaK je offline (nepripojený) AntekaK

Evaman Pozri príspevok
S tým persilom mám presne aj ja taký problém, že teraz mi prádlo nevyperie tak ako pred tým, je akési zašednuté. A tiež sa mi zdá , že odkedy robia aj ten s prídavkom aviváže , je akýsi slabší alebo čo.
Ahojte, pridám sa. Mne sa tak voľačo marí, že som niekde počula, že vraj prášky s avivážou v jednom nie sú také ako klasika. Tiež najradšej používam persil, ariel, zatiaľ som nemala problém. Na nízke teploty tiež používam tekuté pracie prostriedky. Aviváž používam klasicky tekutú. Ahojte, pekný večer.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Budem možno trošku . Ale súvisí to s praním. Stáva sa mi že niektoré tričká po nejakom čase páchnu - sú akési "zatuchnuté". Doteraz som ich vyhadzovala. Ale teraz sa to stalo môjmu obľúbenému tričku. Neviete či sa s tým dá niečo robiť....
0 0
Danka123 Danka123

Danka123 je offline (nepripojený) Danka123

Teraz som si kúpila TIDE, som spokojná. Aj pranie na 30 mi nerobí problém a aj pekne vonia. Ten Persil ma mrzí, používala som ho dlho. Prášku aj keď som dala menej, vždy ostal na prádle.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Nika Pozri príspevok
Budem možno trošku . Ale súvisí to s praním. Stáva sa mi že niektoré tričká po nejakom čase páchnu - sú akési "zatuchnuté". Doteraz som ich vyhadzovala. Ale teraz sa to stalo môjmu obľúbenému tričku. Neviete či sa s tým dá niečo robiť....
Mne sa to stávalo po vyžehlení naparovacou žehličkou. Teraz, keď žehlím večer, vyžehlené veci nechám do druhého dňa ešte voľne položené, až potom ich spracem do skríň.
0 0
olga88 olga88

olga88 je offline (nepripojený) olga88

Ja mam 15 kg balenie persilu a som s nim velmi spokojna. Tie mapy na pradle hlavne tmavsom byvaju od avivaze. Prasok nedavam do nadobky, ale sypem rovno na bubon.
0 0
EPk EPk

EPk je offline (nepripojený) EPk

Nika Pozri príspevok
Budem možno trošku . Ale súvisí to s praním. Stáva sa mi že niektoré tričká po nejakom čase páchnu - sú akési "zatuchnuté". Doteraz som ich vyhadzovala. Ale teraz sa to stalo môjmu obľúbenému tričku. Neviete či sa s tým dá niečo robiť....
Aj ja som minule patrala po tom divnom smrade, ale nic som nenasla. Myslim, ci to nie je z farby nejakeho cinskeho tricka, od ktoreho pre prani napachnu aj ine veci.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

EPk Pozri príspevok
Aj ja som minule patrala po tom divnom smrade, ale nic som nenasla. Myslim, ci to nie je z farby nejakeho cinskeho tricka, od ktoreho pre prani napachnu aj ine veci.
Gabi03 Pozri príspevok
Mne sa to stávalo po vyžehlení naparovacou žehličkou. Teraz, keď žehlím večer, vyžehlené veci nechám do druhého dňa ešte voľne položené, až potom ich spracem do skríň.
To je taký smrad ako "stará handra". Z celej várky smrdí len jedno tričko - aj napriek tomu že sa vysuší na balkóne. Asi to bude tým, že je už "sprané"... No asi si budem musieť obstarať nové.....len neviem kde také dobré zoženiem......S týmto "sme si boli blízki"
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Ja, keď doperie práčka, ihneď idem vešať . Svokra to drží aj niekoľko hodín ešte v práčke , potom sa to zdusí a keď si mám utrieť ruky (nedajbože) tvár do ich uterákov je mi na vrac.... Žiaľ už je to nezvratné.

Manžel používa takú veľkú osušku a tú po utretí musím vždy dať hneď vysušiť mimo kúpelne, lebo tam je malý priestor a keď to pomaly schne, tak sa to tiež zdusí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať