Zavrieť

Porady

Miesto výkonu práce

Dobrý deň,
rada by som sa opýtala: zamestnávateľ ma na SR sieť predajní. V pracovnej zmluve predavačov je miesto výkonu práce sídlo spoločnosti, no k pracovnej zmluve dáva aj dodatky s miestom výkonu práce, kde sú vymenované všetky pobočky na Slovensku. Je to možné takýmto spôsobom? Je to z dôvodu napr. zastupovania.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Sídlo spoločnosti je niečo úplne iné, ako miesto výkonu práce. Aj napriek tomu, že tých predajní je veľa, musí byť v pracovnej zmluve napísané to miesto, kde bude zamestnanec pracovať.

    Pri zastupovaní je vec obojstrannej dohody, že zamestnanec ktorý môže, ide na to miesto, kde ho pošlú.

    V skutočnosti by zamestnanec napr. z Topoľčian chodil zastupovať do Štúrova? To je neprípustné a právne to neobstojí.
    Ako informáciu môže zamestnávateľ dať každému zamestnancovi napísanú sieť predajní na Slovensku.

    Miesto výkonu práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.