Zavrieť

Porady

KUPIM s.r.o.

JE TU NIEKTO KTO CHCE ZRUSIT S.R.O.?? JA BY SOM ZASE JEDNU POTREBOVALA SURNE ODKUPIT, NAJLEPSIE SO SIDLOM V BA, MALA BY BYT ZALOZENA TAK 2 ROKY A VIAC. CENA 30.000,00 SK, PRIPADNE DOHODOU.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Manual je offline (nepripojený) Manual

Manual
kekelka
JE TU NIEKTO KTO CHCE ZRUSIT S.R.O.?? JA BY SOM ZASE JEDNU POTREBOVALA SURNE ODKUPIT, NAJLEPSIE SO SIDLOM V BA, MALA BY BYT ZALOZENA TAK 2 ROKY A VIAC. CENA 30.000,00 SK, PRIPADNE DOHODOU.
O jednej viem, je akože v likvidácii ale stále nie je zrušená, nemá žiadne dlhy nič. Predmet podnikania stavebníctvo

IvkaH je offline (nepripojený) IvkaH

IvkaH
Ja tiež viem o jednej, je ale mimo BA, funkčná, prosperujúca, stavebníctvo, bez dlhov, zamestnanci, majetok, objekty... (súkromné dôvody). Cena je ale podstatne vyššia. Alebo aj samé objekty.

mediastore je offline (nepripojený) mediastore

mediastore
IvkaH mohla by si upresnit info. o cene a ci by sa dalo s dotycnou osobou dohodnut o odkupenie sro. bez hnutelneho majetku???Hladam prave podobnu spol. a keby to bolo v ZS kraji bolo by SUPER.Kontakt na odpoved 00niki@zmail.sk
Ak je to este samozrejme aktualne.DIKY
Naposledy upravil mediastore : 07.04.06 at 16:51 Dôvod: zle zadana e-mailova adresa

mya2 je offline (nepripojený) mya2

mya2
jednu ponúkam, mimo BA bez záväzkov, založená 2005 obraty sú, splnené povinnosti

zetaf je offline (nepripojený) zetaf

zetaf
S.r.o založená v.r.1999 /do r.2005 auditovaná/ bez záväzkov /-lacno!
Bližšie inf na tel: 0905 539899

pmbizz je offline (nepripojený) pmbizz

pmbizz
Kekelka,

Predam sro, iba za legalne poplatly t.j.prevod na ineho majitela. Ak mate zaujem kontaktujte ma prosim emailom.
pmbizz

tuta je offline (nepripojený) tuta

tuta
pmbizz Pozri príspevok
Kekelka,

Predam sro, iba za legalne poplatly t.j.prevod na ineho majitela. Ak mate zaujem kontaktujte ma prosim emailom.
pmbizz
Kekelka, chcel kúpiť firmu 23.03.2006.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.