Zavrieť

Porady

Nie je nainštalované zvukové výstupné zariadenie

Prosím pomôžte mi! Repráky mi normálne fungujú, aj svietia, to znamená že idú, ale včera som dal položku zvuky-prehrávacie zariadenia. bolo tam jedno - speakers sa volalo.. som tlačítkom myšky som klikol na vypnúť (náhodou) a celé to z tadiaľ zmizlo a teraz mi píše, že "nie je nainštalované zvukové výstupné zariadenie" úplne napravo dole pri ikonke zvuku... je to taký červený krížik

Prosím, čo mám spraviť? Predtým mi to išlo, pokiaľ som nestlačil to vypnúť, ale hrali mi repráky tak, že veľmi potichu a pri tom bolo hlas maximum a repráky boli zapnuté. Nechápem.. mimochodom, mám počítať BENQ FP5IG - presne tento: http://static.limundoslike.com/slika...13v800h600.jpg
Prosím, pomôžte mi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    adkoo99 a tam čo? ja nechápem tomu
    avalik no tam kde si dal vypnut daj zobrazit vypnute zariadenia a zapni ho
    adkoo99 a jak mám asi dat zobrazit vypnute zariadenia?
    avalik cital si ten link? je to tam napisane
    misoft Ovládací panel - Zvuk. Kua - opačný postup, ako keď si to vypol.....
    A ešte podrypnem .... čo má spoločný monitor so zvukom? Ty si odkázal na BENQ FP5IG - a to je monitor - zobrazovacia jednotka a nie je to počítač. Mám dojem, že máš z toho poriadny GULÁŠ.....
    adkoo99 mám to už na zapnuté. znova hrajú strašne potichu a volume je uplne na maximum. čo mám spraviť? :O
      zbaliť

    Nie je nainštalované zvukové výstupné zariadenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.