Zavrieť

Porady

pretrvavajuce bolesti klbov a svalstva

ahojte, ako prislo ochladenie, strasne ma zacali boliet klby a svalstvo... poznane niekto nejaky dobry liek ktory zaberie???
vrela vdaka!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nole je offline (nepripojený) Nole

    Nole
    ja som ten HEATPACK pozeral a su tam 2 produkty.. HEATPACK BODY WRAP a HEATPACK NECK WRAP... jedno je na krize a druhe na krk a ramena prikladam nizsie foto...
    heatpack_1b (1).jpg  
    heatpack_1.jpg  
    1/1
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Sharapp velmi prakticke pouzivie a hlavne pomaha,takze za mna spokojnost a velka
    Zussik to mozes byt rada,nie je nic horsie ako seknutie k krku.Zazil som to a uz nikdy viac
    Sharapp viem si predstavit,mne stacili krize a rameno.Predtym som si ani nevedela predstavit aka prenikava bolest to je.Nastastie uz mam pokoj
      zbaliť

    Ericka12 je offline (nepripojený) Ericka12

    Ericka12
    neviem ci trvas na lieku alebo nie ale ja mam tiez problemi s bolestou a prednedavnom som si kupila HEATPACK NECK WRAP...
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jeremy21 no nemusi to byt len liek jasne.. hlavne nech mi nieco pomoze... podla mojho prekladu by to malo byt nieco ako teplny pas?? skusim teda este pogooglit... kazdopadne vrela vdaka!
    Ericka12 ahoj kamarat fiziterapeut mi to poradil, vyvinuli to v UK v spolupraci so sportovcami a fizioterapeutmi... tam to uz ludia uzivaju cez 10 rokov kdezto na SVK je to novinka.. vrelo odporucam! uvidis...
    Kapitols ja mam tiez skusenosti s HEATPACK BODY WRAP, kupil som si to tento rok na Vianoce.... mam to sice chvilku tak potom mozem napisat ci to aj mne zabera
    Jeremy21 OK DAKUJEM za uzitocne rady
    Ericka12 chcem sa spytat pomohol ti ten Heat pack?
    Jeremy21 musim povedat,ze som tomu nejako neveril,ale ucinok presne aky som potreboval.Bolesti su nastastie prec
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ahojte, ako prislo ochladenie, strasne ma zacali boliet klby a svalstvo... poznane niekto nejaky dobry liek ktory zaberie???
    vrela vdaka!
    Uhm ...

    DOPLNENIE :
    Ja osobne užívam PARALEN ...to len pre upresnenie .
    Ako príde k zhoršeniu počasia , tak ma bolí celý človek .
    Lenže na rozdiel od ostatných ( prepytujem kydov ) aspoň viem príčinu tých bolestí ...
    Takže v prvom rade by bolo vhodné zistiť príčinu a nie rovno sa všeliakými lentilkami a dryákmi pochybného charakterú napchávať !
    Capisci ????
    Naposledy upravil buchač : 29.12.13 at 11:33
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Doplnenie pre neznalých a " iných " ...
    lujza.j no nevieme ani kolko rokov má zadávateľ témy...ja acylpirín a zázvorový čaj....
    buchač Lui...to ani nespomínam ...
    Povedzme , že nicku by sa dal dedukovať vek tých 21 rokov....
    lujza.j tak to je blbé v takom veku také problémy....to je na silné zamyslenie sa....
    korela Aj maličké deti majú propblémy s pohybovým aparátom. Chrbtica je základ.
      zbaliť

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    ja si myslím, že na to by pomohlo každé ráno a večer do každej boľavej končatiny užívať perorálne 50ml C2H5OH, samozrejme zriedeného podľa individuálnych potrieb. Na bolesť je to dokonalý liek, účinok zaručený.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivka70 Etanol???? a ak bolia vsetky koncatiny, tak 4 poldeci kazde rano?
    jslancik Účinok zaručený
    buchač ...hehehe....a pečeň sa potom poďakuje .....
      zbaliť
    kopretinka jaká novinka? šak termofór sme mali už pred 50 rokmi.....američani zas len dačo vylepšili...pche

    Palett je offline (nepripojený) Palett

    Palett
    a co uz ste si aj niekto objednal tento HEATPACK NECK WRAP?? vazne to vyhreje tak ako ma???
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jeremy21 ja som sa nato pytal tak som si to uz aj objednal a je to v poho... mas tam 2 moznosti ako to vyuzit...
    Palett ake 2 moznosti??
    babka - ježibabka Popri tomto nezaškodí piť čaj: http://www.piestanskydennik.sk/rubri...i-klbov-10539/ Pani Kopáčová varieva čaje aj v televízii, myslím že v "postav dom, zasaď strom", a ďalej natierať tinktúrou z gaštanov: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=56887
    Edge studena alebo tepla terapia ved
    Ericka12 velmi prakticke pouzivie a hlavne pomaha,takze za mna spokojnost a velka
    Sharapp ja tento heat pack mam doma a celkom mi pomohol s bolestami krizov.Velmi prijemne vyhreje postihnute miesto a uvolni ho
    korela Neviem koľko stojí, ale tú istú službu urobí aj http://www.adcc.sk/web/hladaj.html?s...=0&q=kapsaicin.
    Manžel si dával občas na kríže. Mne stačí horúca voda ktorú vydržím pár min. a ľahnem do sucha.
    Ja sa stravujem intuitívne, cez víkend som mala veľkú chuť prvýkrát v živote na ostrokyslú japonskú polievku. Bola fest tuhá, ale zvládla som ju.
    Na druhý deň som na moje veľké prekvapenie zistila, že pravdepodobne tá polievka urýchlila určitý proces. K dobru.
    Skôr ako som išla k lekárke, som pogooglila okolo chilli papričiek, pýtam sa lekárky, či mohol pomôcť kapsaicin v krvi, že to netuší, ale že sa dáva do náplastí. Takže odtiaľ viem, že v podstate sú to práve chilli papričky v tých náplastiach. Dnes každý beží do lekárne dávať zarobiť farma firmám, stačí si veci pripraviť i doma. Vložiť do vrecka z plátna ľanové nepomleté semená, primiešať levanduľu a na amíkov zabudnúť.
    Oprášiť recepty starých materí a bylinkárov. Platíte náklady za dopracu, balenie, vývoj ...
    .
    Práve včera mi náhodou prišiel pod ruku
    János Olajos - Kováč kostí, náprava chrbtice a energetiky tela tradič
    Odporúčam pozrieť. Stojí to zato. Iba svoje danosti nevie preniesť na žiaka.
    Ericka12 velmi prakticke pouzivie a hlavne pomaha,takze za mna spokojnost a velka
      zbaliť

    pretrvavajuce bolesti klbov a svalstva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.