Zavrieť

Porady

Vrátenie tovaru pri kúpe cez internet

Dobrý deň, potreboval by som poradiť ako postupovať pri vrátení tovaru do 7 dní pri kúpe cez internet. Viem že tovar je možné vrátiť pokial ide o fyzickú osobu, no ako postupovať ked som kupoval tovar ako právnická osoba od právnickej osoby upravuje to nejak obchodný zákoník? Prípadne ak sa to kupuje z velkoobchodu s tým že naša spoločnosť to mala predať konečnému spotrebiteľovy. Za reakciu vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Je potrebné si preštudovať obchodné podmienky daného internetového obchodu.
    Zákon 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji uvádza 7 dňovú lehotu na vrátenie tovaru, vzťahuje sa ale len na spotrebiteľa FO - nepodnikateľa.

    § 1
    Predmet úpravy zákona

    Tento zákon upravuje ochranu spotrebiteľa pri podomovom predaji tovaru alebo pri poskytovaní služieb a pri zásielkovom predaji tovaru alebo pri poskytovaní služieb, ak tovar alebo vecné plnenia a výkony z poskytnutej služby kupuje fyzická osoba a tie jej neslúžia na výkon zamestnania, povolania alebo podnikania (ďalej len „spotrebiteľ“).
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jarka1910 Tiež by ma zaujímala odpoveď na zadanú otázku. Ak nakúpim ako podnikateľ tovar z internetového veľkoobchodu,nemám právo vrátiť ho do 7 dní ani vtedy ak veľkoobchod nemá na svojej stránke uvedené žiadne obchodné podmienky a ak s tovarom nie som spokojná aj preto,že tento nie je riadne opísaný- napr. veľkosť hračiek ?
    avalik nie si spotrebitel, nemas narok ... nikto ta nenuti mat obchodneho partnera, u ktoreho nemas vopred jasne obchodne podmienky - ja osobne s takymi neobchodujem
    Jarka1910 Takže na internetový veľkoobchod sa nevzťahuje zákon o povinnosti uvádzať tak dôležité údaje ako sú obchodné alebo dodacie podmienky? Ak veľkoobchod pri ponúkanom tovare neuvádza jeho obsah alebo rozmer ,to je tiež v poriadku?
    Jarka1910 Aj veľkoobchod predávajúci svoj tovar CEZ INTERNET je povinný dobropisovať,alebo vymeniť tovar,ak mu ho vrátim do 7dní a to aj vtedy,ak ho kupujem ako živnostník na ďalší predaj. Overila som si to na SOI a tu je odpoveď:
    Predávajúci je povinný v zmysle zákona o podomovom a zásielkovom predaji splniť si povinnosti vyplývajúce mu z § 10 uvedeného zákona, medzi ktoré patria aj Vami dotazované obchodné podmienky, dodacie lehoty a náklady na dodanie tovaru, opis tovaru, podmienky reklamácie a v neposlednom rade poučenie o práve spotrebiteľa odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby.
    avalik ano ale plati aj § 1, ktory definuje kto je spotrebitel - a ty ak kupujes tovar ako szco alebo sro, tak nie si spotrebitel v zmysle tohto zakona
      zbaliť

    Vrátenie tovaru pri kúpe cez internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.