Zavrieť

Porady

tehotenstvo?

Ahojte kočky. Potrebujem pomoc. Mám 15 a asi pred mesiacom som mala prvý sex, pri ktorom sme mali kondómy. Ten prvý sex sme nedokončili (ani jeden z nás sa neurobil). Pri druhom sexe to bolo v kondóme a aj pri treťom. Predvčerom som mala dostať menštruáciu ale nič. Mávam ju presnú ako hodinky. Dnes mám v podbrušku menší čudný tlak a pichanie a čudne mi je od žalúdka..ako keby som ju mala dostať ale nič. Rozprávala som sa o tom aj s priateľom a je si istý že nie som tehotná... v čom to môže byť? Čítala som že po prvom sexe sa menzes nemusí dostaviť aj mesiac, je to pravda? Prosím poraďte čo mám robiť. Môžem byť tehotná? Vopred ďakujem. (blbé poznámky si fakt nechajte pre seba)
Usporiadat
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

priateľ je gynekológ? že určite vie, že nie si gravidná?
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

"sme mali kondómy"
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Hm, v 15 nič moc...môžeš byť i nemusíš byť tehotná....skús sa ukludniť...potom tehotensky test a návšteva lekára...
1 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Aj pri pravidelnej menstruacii vela spravi psychika ...jednoducho cim viac sa budes obavat, ze si tehotna, tym sa moze menstruacia viac oddalovat.
Takze hlavne klud.
1 0
adus157 adus157

adus157 je offline (nepripojený) adus157

Mila123 ...tak asi vie čo by sa mohlo a čo nie stať....
Srska...čo je natom?
a Evuš....ďakujem
0 0
adus157 adus157

adus157 je offline (nepripojený) adus157

Ivka70 snažím sa byť kľudná lenže to nejako nejde, ale budem sa snažiť, ďakujem )
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adus157
Mila123 ...tak asi vie čo by sa mohlo a čo nie stať....
Srska...čo je natom?
a Evuš....ďakujem
množné číslo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zase sú prázdniny
klud...menzes príde!"už je za dverami"
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

adus157
Mila123 ...tak asi vie čo by sa mohlo a čo nie stať....
Srska...čo je natom?
a Evuš....ďakujem
tak to by som naozaj chcela vedieť,čo on vie,čo by sa mohlo stať a ty to nevieš.....snáď ty by si mala byť tá,čo by mala prvá vedieť,čo by sa mohlo a nemohlo stať........v tomto ohľade sa nikdy nespoliehaj na chlapaaj keď pochybujem,že dotyčný je CHLAP....lebo CHLAP by nepreťahoval 15ročnú školáčku.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
adus157
Ahojte kočky. Potrebujem pomoc. Mám 15 a asi pred mesiacom som mala prvý sex, pri ktorom sme mali kondómy. Ten prvý sex sme nedokončili (ani jeden z nás sa neurobil). Pri druhom sexe to bolo v kondóme a aj pri treťom. Predvčerom som mala dostať menštruáciu ale nič. Mávam ju presnú ako hodinky. Dnes mám v podbrušku menší čudný tlak a pichanie a čudne mi je od žalúdka..ako keby som ju mala dostať ale nič. Rozprávala som sa o tom aj s priateľom a je si istý že nie som tehotná... v čom to môže byť? Čítala som že po prvom sexe sa menzes nemusí dostaviť aj mesiac, je to pravda? Prosím poraďte čo mám robiť. Môžem byť tehotná? Vopred ďakujem. (blbé poznámky si fakt nechajte pre seba)
Ahoj čaja ....
Ja sa len tak opýtam :
...a čo na to rodičia ???
P.S.:
Poznámka ???...a blbá ???
V mojom prípade taká neexistuje .
Blbí ste obaja ...
Ja iba poviem , že ( aj ) sexovať je potrebné sa naučiť a keď mladý neovláda svojich " jazdcov " , tak nech so doma urobí suchý tréning ...
2 0
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
adus157
Ahojte kočky. Potrebujem pomoc. Mám 15 a asi pred mesiacom som mala prvý sex, pri ktorom sme mali kondómvy en prvý sex sme nedokončili (ani jeden z nás sa neurobil). Pri druhom sexe to bolo v kondóme a aj pri treťom. Predvčerom som mala dostať menštruáciu ale nič. Mávam ju presnú ako hodinky. Dnes mám v podbrušku menší čudný tlak a pichanie a čudne mi je od žalúdka..ako keby som ju mala dostať ale nič. Rozprávala som sa o tom aj s priateľom a je si istý že nie som tehotná... v čom to môže byť? Čítala som že po prvom sexe sa menzes nemusí dostaviť aj mesiac, je to pravda? Prosím poraďte čo mám robiť. Môžem byť tehotná? Vopred ďakujem. (blbé poznámky si fakt nechajte pre seba)
Trikrát s tým istým? Neberiete to moc vážne? Zas to nepreháňajte, lebo najbližšie ťa už požiada o ruku mimochodom, vieš kedy muž požiada ženu o ruku? Keď už nevládze ústami pardon, nedalo mi to...

Neboj, holka, to príde. Ibažeby ste mali kondómy po záruke
0 0
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
srska
"sme mali kondómy"
Takýmto štýlom (1. Osoba množného čísla) rozmýšľajú a vyjadrujú sa mamičky.. Asi je to fakt s ňou vážne
0 0
pildo pildo

pildo je offline (nepripojený) pildo

mozes byt, ale nemusis. ked som mal raz pannu, meskali jej asi dva tyzdne a tehotna nakoniec nebola.

a nespoliehaj sa na kondom. ziadna antikoncepcia nie je 100%. otehotniet mozes aj na tabletkach, aj ked sanca je mala (a prakticky najmensia, ako vsetky ostatne druhy ochrany okrem abstinencie).

kondom moze mat trhlinku a uz neplni svoju funkciu. specialne si treba davat (alebo skor nedavat) pozor na gumy, ktore su uskladnene v penazenke. myslis si, ze chlap ma ochranu, pritom ta ochrana ma velku pravdepodobnost, ze obsahuje miniaturnu trhlinku, ktora je ale vacsie ako nasi plavci.

ked frajerky nemali antiku, tak guma bola len zaklad a ejakulacia do pusy, na prsia, zadok, brucho, len nie do gumy vo vagine.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

aj reklamný banner tuší
reklama.jpg  
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

srska
aj reklamný banner tuší
som odpadla.....mne sa reklamy nezobrazujú
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kopretinka
srska
aj reklamný banner tuší
som odpadla.....mne sa reklamy nezobrazujú
mne áno, enem keď som neprihlásený
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Urobit si tehotensky test a ist ku gynekologovi.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

alaya1
Urobit si tehotensky test a ist ku gynekologovi.
tehotenstvo sa najskôr na baby trste dá zistiť po 7 dňoch( a viac) od možného počatia
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Mila123
alaya1
Urobit si tehotensky test a ist ku gynekologovi.
tehotenstvo sa najskôr na baby trste dá zistiť po 7 dňoch( a viac) od možného počatia
šak je mesiac po sexe.......
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kopretinka
Mila123
alaya1
Urobit si tehotensky test a ist ku gynekologovi.
tehotenstvo sa najskôr na baby trste dá zistiť po 7 dňoch( a viac) od možného počatia
šak je mesiac po sexe.......
šak dobre......potom už ništ som ticho......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať