Zavrieť

Porady

Zmena tvaru , veľkosti + bolesť pohlavného údu

Dobrý deň.
Asi pred troma rokmi , som podstúpi operáciu , pri ktorej mi bol zavedení kateter ,následne ( po čase cca pol roka ) sa mi začal meniť žalud na pohlavnom úde ( scvrkával sa ) a potom aj dalšie časti 2/3 sa scvrkli zmenili tvar , v strede p. údu ako by bola nejaká uzlina a to celé ( pri stoporení ) sprevádzala tupá bolesť . Bol som s tým u urológa , ktorý tvrdil , že neexistuje také niečo , aby sa p. úd zmenšoval , následne žiadal foto , z ktorého nič nezistil . Problém je v tom , že z tým čo mi ostalo asi 6-7 cm pokrivený samorast , neuspokojím ani manželku a tým pádom ani seba a sprevádza to spomínaná bolesť a ešte stále mám pocit toho zmenšovania ( predtým meral 15-16 cm ) a predkožka je teraz väčšia ako samotný p. úd .
Ďakujem .
5 komentárov     zbaliť
buchač Len aby to nedopadlo , ako pri inom " probléme " ...

" nepostačujúca odpoved
Uhryznutie psom - postup pri bolestnom .
17.12.13 14:05
Pochváliť Rudolf Palčik
Viem , že som tú otázku už dal a nedával som ju nikde inde , čakal som podrobnejšiu a konkrétnejšiu odpovedˇ. ... " ..
lujza.j tak čo z toho vyplýva...treba byť konkrétny!bez hanby do toho chlapi...
buchač Luííí .....

Ale šak buď konkrétna ...
Veď daj postrehy z našej včerajšej noci ...
Spokojná si bola , ešte aj susedia búchali na stenu ...
lujza.j buchi....a budú závidieťpoprípade budú mať traumu a stavy úzkosti
buchač Ale veď o to ide .....
Nasrať poriadne niekoho .....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Premením na drobné , postrehy sú zvýraznené :
    Dobrý deň.
    Asi pred troma rokmi , som podstúpi operáciu , pri ktorej mi bol zavedení kateter ,následne ( po čase cca pol roka ) sa mi začal meniť žalud na pohlavnom úde ( scvrkával sa ) a potom aj dalšie časti 2/3 sa scvrkli zmenili tvar , v strede p. údu ako by bola nejaká uzlina a to celé ( pri stoporení ) sprevádzala tupá bolesť . Bol som s tým u urológa , ktorý tvrdil ,že neexistuje také niečo , aby sa p. úd zmenšoval ,
    To je potom asi fasa ( fas ) urológ - odborník .
    následne žiadal foto , z ktorého nič nezistil .
    No počkať ...to sa ani na úd nepozrel ?
    Alebo si ho nechal doma v nočnom stolíku ?

    Problém je v tom , že z tým čo mi ostalo asi 6-7 cm pokrivený samorast , neuspokojím ani manželku a tým pádom ani seba a sprevádza to spomínaná bolesť a ešte stále mám pocit toho zmenšovania ( predtým meral 15-16 cm ) a predkožka je teraz väčšia ako samotný p. úd .
    Ďakujem .
    ...podľa príznakov sa dá usúdiť ( ja iba ako laik cez google ) nasledovné . Jedná sa pravdepodobne :
    Peyronieho choroba / induratio penis plastica / je ochorením mužov stredného a vyššieho veku, pri ktorom sa vytvárajú tuhé väzivové a nezriedka až zvápenatené pláty telesa penisu, ktoré spôsobujú jeho chorobné zakrivenie, bolestivé stoporenie a až nemožnosť vykonať pohlavný styk. Ochorenie sa lepšie lieči v počiatočnom štádiu, vo fáze tvorby plátov. Na liečbu používame Vitamin E, kyselinu paraaminobenzoovú a lokálne injekcie steroidov do zatvrdlín. V pozdných štádiách ochorenia pri ktorých nie je možný ani pohlavný styk je vhodná operačná liečba.
    http://www.urologia.sk/choroby-penis...ml?page_id=124

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    No už si ma Juraj nasral :-)

    No, srandujem s Jurkom...treba navštíviť lekára a nie asi net...
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Ohľadom zdravia nezvyknem srandovať . pokiaľ zadávateľ ( podľa jasných znakov ) tak nečiní ...
    Potom si dotyčného vychutnám ... kľudne aj sadlo - maslo ...
    evuš To bolo kvoli vcerajsej noci s Luj :-)
    Rudolf Palčik som pocítil
    marjankaj Veď už bol u urológa a nič nezistil. Čo má ísť k psychológovi?
    kopretinka šak na svete neni len jeden urológ....
    Rudolf Palčik asi
    marjankaj kopretinka, to je jasné. Treba skúsiť iných, keď ten jeho urológ to nevie. A aj na nete sa dá nájsť kopec informácií. Prečo by sa nemohol informovať aj tu na porade. Keď už Richard tu chce poriadnu databázu.
    lujza.j link ktorý som pridala...je tam aj kontakt...síce v ČR..treba skúsiť aj v cudzine...ak tu nevedia!
      zbaliť

    Zmena tvaru , veľkosti + bolesť pohlavného údu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.