Zavrieť

Porady

ucet 335

Caute, prosim vedel by mi niekto poradit ? Ked som prebrala uctovnictve mam zostatok na ucte 335 ...nikde sa neviem dopatrat co tam vlastne je, je to okolo 800 eur , ako sa toho mozem zbavit, aby som mala pekne nulovy ucet ? Vopred vam vsetkym dakujeeeeem
6 komentárov     zbaliť
tictac7 máš tam počiatočný stav už 1.1.2013. Inventarizácia účtov nebola vykonaná? Nemôžeš niečo len tak vynulovať, aby si to mala pekné, musíš vedieť ako to vzniklo a čo s tým ďalej...
Lollla hej bol tam pociatocny stav ...
tictac7 tak sa kukni do inventarizácie....prípadne minulý rok si prejdi, čo tam je naúčtované, lebo Ty to budeš musieť tento rok tiež zinventarizovať.....
Lollla akurat som to cele pozrela, taha sa to uz dlhsie, v roku 2012 ked bola este ina uctovnicka, ona to prebrala k 1.1.2012 ako pociatocny stav a predtym co bolo ked si odovzdavali doklady to nemam a ani netusim ci by sa to dalo najst vo firme
tictac7 musí sa to nájsť.... Podklady, vrátane účtovných denníkov - pár rôčkov pre prípadnú daňovú kontrolu vo firme neodkladajú?
Lollla vdaka, pojdem to tam vyhladat. Odkladaju vsetko, len to musim najst. Velka vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Lollla velka vdaka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.