Zavrieť

Porady

Viete poradit luxusnu dovolenku v Bulharsku?

Sme rodina s troma detmi a radi by sme cestovat do Bulharska, pricom by sme chceli byt ubytovani v hoteli na urovni s kvalitnou stravou aj pre deti. Chceme, aby hotel mal svoju cast plaze, ktoru udrziava a malo by to byt all inclusive. Citala som vela negativ aj na viac hviezdickove hotely, preto ak niekto viete o skutocne kvalitnom hoteli s kvalitnymi sluzbami, prosim poradte. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    http://hotel.invia.sk/bulharsko/pomo...9/?id=48684527
    Je to z Prahy,ale určite si nájdeš aj iné možnosti.Pozri si fotogalériu a čítaj recenzie.
    Slnečné pobrežie:
    http://hotel.invia.sk/bulharsko/slne...0/?id=51577295
    Naposledy upravil Peggynka : 01.01.14 at 12:48

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    bulharsko a all inclusive ? naco ?
    neviem co si predstavujes pod "kvalitnou stravou" ale ver tomu ze kdekolvek v miestnej restauracii nejakeho "domorodca" sa najes kvalitnejsie a chutnejsie ako v ktoromkolvek 5* hoteli ... a neporovnatelne lacnejsie ...
    all inclusiv v bulharsku je nezmysel, ked uz tak maximalne s ranajkami
    Peggynka My sme v tom čase mali plnú penziu,ale skončilo to pri obľúbených budkách na pláži (pile,palacinky atď),takže sme ani nechodili na obedy.Dopoludnia na pláži,v najväčších horúčavách v tieni parku na autíčkach a rôznych atrakciách,deti mali obľúbené jedlá,ja som vyžila na šopskom šaláte.Zásadne nechceli ich zákusky (sú veľmi sladké).Určite sa dá vybrať a v tej horúčave nepotrebujú veľa jesť a hlavne niečo ľahké (zelenina a ovocie).

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Napríklad tu: http://hechter.rtrk.sk/?scid=51296&k...id=31156434137 máš tu súkromnú pláž, AI služby a Hechter je overená dobrá cestovka.
    Nájdeš tam aj iné luxusné: http://hechter.rtrk.sk/?scid=51296&k...id=31156434137

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Bulharsko skor vsetci beru ako lacnu alternativu pobytu pri mori, asi by som nemala velke ocakavania prave na tuto krajinu.
    Skor pri all inclusive by som uvazovala o inej krajine ....
    Preco prave Bulharsko? Co od tej dovolenky ocakavate (okrem kvalitnej stravy, sluzieb a vlastnej hotelovej plaze)?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Zuzkavranka ahoj, Bulharsko je relativne blizko a je tam pieskova plaz a prijemne more (pozvolny vstup, nie prilis slane ). Nam ide hlavne o deti, aby sa na plazi vyhrali. Su este male. Boli sme v Turecku, vsetko super, ale plaz a more pre deti nevyhovujuce.
    alaya1 Zuzka, chod radsej na Zakyntos, Rodos, alebo grecku Olymp. rivieru, neda sa to s Bulharskom porovnat a plaze su tam velmi vhodne pre deti, more teple a velmi plytke.
    Grecko by som uprednostnila ucite, let je rovnako dlhy.
    Zuzkavranka dakujem, pozriem sa na to
    luja5 Ak vadí aj vyššia slanosť mora, neviem, či v Grécku je nejako podstatne nižšia, ako v Turecku. Skôr si myslím, že ani nie. Čierne more má naozaj nižšiu slanosť a o dosť (možno aj dvojnásobne) v porovnaní s morom či už v Turecku, alebo v Grécku. Ak by nebol problém v slanosti mora, ja by som sa pozrela po iných dovolenkových oblastiach-hoteloch-plážach Turecka, než kde ste boli. Možno ste mali len smolu pri výbere. Zo skúseností viem, že to mohlo byť tak, ako píšeš.V Turecku sú však aj pieskové pláže s pozvoľným bezproblémovým vstupom do mora, bez skál či kameňov v mori, s hrajúcimi sa malými deťmi na brehu mora bez problémov... Aj my sme ostatné roky vyhľadávali pre dovolenku v Turecku kvalitné hotely len s takými plážami, aj keď z iného dôvodu - starší človek s pohybovými problémami (v našom prípade) je pri mori a vstupe do mora na tom podobne, ako malé dieťa.
      zbaliť

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Kvalitu za rozumnu cenu hladaj napr. v Grecku, Blharsko ta sklame, ttam by som na luxus nestavila.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Indeed Ale strava a pivo su určite NAJlacnejšie v Bulharsku

    škembe čorba,kavarma, tza-tza , hranolky XXL a šumensko pivo, GO !
    alaya1 Hlada luxus , all inclusive, nie lacne pivo.
    Indeed nerýp !
      zbaliť

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Kitten ? Slnečne pobrežie ??

    Každému vyhovuje niečo iné, niekto vyhĺadáva ruch a nočný život a lá Ibiza
    Niekomu stačí kľudne prostredie bez ruchu
    v tom druhom pripade odporúčam osamotené hotely na pobreží Čierneho mora od Burgasu smerom dole, Primorsku sa treba vyhnuť.

    boli sme v Bulharsku 2x ale po skusenostiach na Jadrane sme si povedali,že Bulharsko už len 1x a to pozrieť si Varnu , ale určite niekedy koncom augusta,ked väčšina rekreantov odcestuje domov.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    V Bulharsku luxus???? kde žiješ a tak isto zabudni na Grecko. Keď luxus za primeranú cenu tak Turecko.

    Viete poradit luxusnu dovolenku v Bulharsku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.