Zavrieť

Porady

Počas práce s PC zmizne zvuk.

Zdravim. Mám problem po vymene zakladnej dosky som vsetko v pohode rozchodil okrem zvuku. Je to doska IPIBL-LB. Doska vyrobena pre HP ktovie kym vraj Asusom ale ten sa k nej na ich stranke podpory vobec nepriznava. Nastasie win 7 si vie niektore dolezite drivery stiahnut aj sam tak zvuk nabehol po par hodinych od preinstalovania. Horsie je ale ze aspon raz za den pri praci s pc teda bud pocuvania hudby alebo volania cez skype zrazu zmizne zvuk a odpoji a mikrofon. V tom momente z pocitaca zmiznu aj zvukove zariadenia takze ani v spravcovi zariadenia nieje ziadne vystupne zvukove zariadenie ako keby tam ani nebola na doske integrovana zvukova. CCa po 10 minutach zacne instalovat nove zvukove zariadenie a ked sa uspesne doistaluje zvuk nakopne. Cim to moze byt???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Everest, Aida - zistiť presný názov zvukovej karty. Potom vyhľadať ovládače na tú presnú ZK.
    Ale tvrdenie, že nie sú od ASUSu ovládače - toto je čo?
    http://www.findlaptopdriver.com/driv...ard--asus.html
    A máš tam i AUDIO!
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    devil811 To som vsetko spravil je to skladacka HP m9450cs a na ich stranke su drivery ale nedali sa instalovat stale mi to vyhadzovalo ze Vas pocitac nema dostatocne parametre pre tento update alebo neco podobne pritom je tam ten isty win a nic ine okrem dosky sa nemenilo a aj ta je tam ta ista ako predtym len nova.
    devil811 a ten zvuk ide takze driver je ok len to vypadne raz za den teda zatial sa to tak javilo.
    devil811 a ked su na asuse ako tvrdis tak ich prosim skus najst je to doska IPIBL-LB Benicia. Aj na zahranicnych forach pisu ze asus akosi na tu dosku kasle.
    misoft A myslíš - podľa čoho som hľadal? Stačilo ujovi zadať IPIBL-LB a hneď ponúklo i drivers - 24700 odkazov za 0,25sek. A tretí od vrchu kto pozerá - ASUS!
    devil811 Tieto mi zvuk neozivili.Problem je skor v tom ze ked vypadne zvuk tak uplne zmizne v ponuke Spravca zariadeni ponuka-Sound video and game controlers. Takze neviem kde je zrada.
      zbaliť

    Počas práce s PC zmizne zvuk.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.