Zavrieť

Porady

pozvanie na kavu

Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Viem ze teraz je najviac roboty, ale v pondelok 27. 3. 2006 budem v Rbk, mam tam pracovne stretnutie o 13,30.

Preto vsetky Ruzombercanky z porady pozyvam na kafeeeee(popripade aj caj, pre tie ktore kavu nepiju ), dievcata treba troska aj relaxovat, pol hodinky Vas nezabije...

PS. Alenka mozem Ta zobrat domkov, ak nepojdes v nejaku nerozumnu dobu...
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ejha, v pondelok od 8.00 do 16.00 som v PP a po 16.00 idem do BA - žeby cez RK?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
OK, v pondelok po 16.00 sa ozvem.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Fíha, super. Jasné, že sa pripojím. Domov chodím v rozumnejšom čase... t.j. najneskôr 15,30. Ale tentokrát si nemôžem nechať ujsť príležitosť spoznať p. Mihála osobne.
Takže Dáši, pojdem späť určite s Tebou.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Tiež sa pripájam. Ja už mám po DP. Včera posledná s.r.o.. Tfuj. Dievčatá vôbec vám nezávidím. No a tiež rada spoznám p.Mihála. Ak sa nezľakne ako Anton z Oravy čisto ženskej zostavy.
Takže Dáška už len upresniť čas a miesto. :p
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Daska
to zalezi na Vas, ja sa tam az tak nevyznam
No a čo tak v Kultúre. Myslím, že Majka niečo vymyslí.:p :p
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Simonab
...a tiež rada spoznám p.Mihála. Ak sa nezľakne ako Anton z Oravy čisto ženskej zostavy.
Po školení pre cca 100 pracovníčok VšZP mikrostretko s piatimi šikovnými Poraďáčkami určite zvládnem.

Miesto prosím vyberte tak, aby som tam trafil idúc z Popradu a dalo sa tam parkovať.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
O 17.00
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Jozef Mihál
Po školení pre cca 100 pracovníčok VšZP mikrostretko s piatimi šikovnými Poraďáčkami určite zvládnem.

Miesto prosím vyberte tak, aby som tam trafil idúc z Popradu a dalo sa tam parkovať.
Simonka vybrala "Kultúru" a myslím,že je to správna voľba
-je v centre
-má parkovisko
-je to aj príjemné prostredie

Teším sa.
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

fiiiha dievčatá znie to super, žeby som si spravila v pondelok relaxačný výlet do Ružomberka?
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

No tak to Dáši vyzerá, že to nebude len polhodinka. Snáď mi to teda polovička umožní, prísť domov v neurčenom čase.... No jasné Monča, isto príď.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Prípadne ma Dáška prídeš navštíviť do práce, robím dosť blízko Kultúry.
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

alušik
No tak to Dáši vyzerá, že to nebude len polhodinka. Snáď mi to teda polovička umožní, prísť domov v neurčenom čase.... No jasné Monča, isto príď.
Ali ja zatiaľ nič nesľubujem, uvidím, ako sa situácia vyvinie do pondelka, no tiež idem máknuť a mooooožno sa uvidime v pondelok....
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Uff ale ste sa rozbehli. Vidím, že Kultúra vyhovuje každej. Monika určite príď, trošku zrelaxuješ a potom hor sa znovu do roboty . Dáška neboj nenecháme Ťa len tak trčať niekde vonku.
Dievčatá a keď nebudete niektorá stíhať nezištne sa hlásim na výpomoc. Čo nespraví človek pre trošku kávy a pokec ( alebo žeby pre priateľov? )
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Simonab
...... ........a keď nebudete niektorá stíhať nezištne sa hlásim na výpomoc. ..............
Beriem ta za slovo v utorok mozes natupit...
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Daska
Beriem ta za slovo v utorok mozes natupit...
Fíha, to aby som nespala a rýchlo dorobila aspoň februárové výplaty.:p
0 0
Julča Julča

Julča je offline (nepripojený) Julča

Daska
Alenka to aj ja, netusila som ze spustim takuto lavinu, som mala na mysli len take malicke mikrostretko, ale som za, teraz uz len si to vyzehlit u polovicky....
Kocky ale my by sme sa mohli aj skor stretnut ako o tej 17,00 co poviete, co budem ja nestastna robit od 14,30 v Rbk???
Daska , ja prídem urcite. Daj vediet a mozeme sa stetnut uz o 14.30 hod. Ja v pondelok budem mat cas.
Uz sa moc tesim. Stretko potrebujem ako soľ.
Ahoj
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Dasi, hotel Kultúra je v centre - určite vieš, bol rekonštruovaný. Keď prejdeš Mostovou ulicou, tak je na "križovatke" tam, kde môžeš odbočiť smerom k tržnici alebo k Tatrabanke, ale ty pôjdeš rovno - z tej strany je hlavný vchod do Kultúry.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Nie som síce Ružomberčanka, ale pokúsim sa ti to vysvetliť. Kultúra je bývalý kultúrny dom. Teraz sa to volá Hotel Kultúra. V centre mesta na pešej zóne. Blízko je pošta, dom služieb, Letkova cukráreň, Tatra banka, SLSP, určite neprehliadneš, ružová rekonštruovaná budova. Doparoma nemám navigačné schopnosti. Vieš kde je pošta?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Alenka predbehla si ma. Ja som toľko nad tým maturovala ako to vysvetliť.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ja si prosím vysvetliť, ako autom z Popradu do Kultúry.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať