Zavrieť

Porady

Skúsenosti s vyhubenim plesne mudrou hubou

Dobry den,
chcela by som sa opytat, ci ma niekto konkretne skusenosti s pouzitim tzv. mudrej huby na plesen na stenach bytu. ci domu. Nasla som o tom par clankov, ako to super pomaha, ale informacii je pomerne malo na to, ake by to malo mat takmer zazracne ucinky. Nasla som aj par ludi, ktori pisali, ze s tym boli spokojni. Ale nasla som aj jednu cesku diskusiu, kde pisali ludia ze po aplikacii tohto pripravku sa im objavila opat plesen a rychlejsie ako ta predtym, v niektorych pripadoch dokonca inej farby a tej sa uz vobec nejdu zbavit.
Je mi jasne, ze treba zmenit aj ine veci nie len natriet mudru hubu. Vetrame intenzivne vo vsetkych miestnostiach 3 krat do dna - castejsie to naoazj kvoli malemu dietatu nejde. Ved uz teraz mam pocit, ze len otvaram a zatvaram okna cely den. Davali sme protiplesnovy nater, kvety takmer nemame, spime v miestnsoti s otvorenymi dverami, a pradlo dnu vobec nesusime. Mame aj odvlhcovac cersanit.
Na jar, ked to vsetko vyschne chceli sme pouzit bud tu mudru hubu, alebo potom nejaky iny protiplesnovy nater - citala som nieco o natere na baze striebra.
Dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    zmurka predtym, ako som zadala otazku, som pozerala vsetky mozne temy, ale nazorov som nasla strasne malo + tu cesku diskusiu. Predtym nez si to dam na stenu, rada by som pocula, ci to skutocne niekomu dlhodobo pomohlo.
    zmurka Savo pomohlo, ale vzdy sa to vrati v dalsej zime. A o tej hube som citala, ze by to malo pomoct dlhodobo.
    Plus vraj savo zanechava v omietke soli, ktore opat nasavaju vlhkost a problem sa tym moze zhorsit.

    Skúsenosti s vyhubenim plesne mudrou hubou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.