Zavrieť

Porady

zmeny pri Ziadosti o potvrdzovani pohladavok a zavazkov, potvrdzovaci list s bankou?

Nastali nejake zmeny oproti minulemu roku pri Ziadosti o potvrdzovani pohladavok a zavazkov? A taktiez pri potvrdzovacom liste s bankou co musia auditori,resp spolocnosti zasielat bankam? Alebo sa moze pouzit Ziadost, ktora sa posielala minuly rok,tj. (stav k 31.12.2012)?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    skovco je offline (nepripojený) skovco

    skovco
    Ono tie vzory si pripravuju auditori sani, kazdy ma svoj vzor. Nikde nie je ziadne oficialne znenie. Takze sa spytaj svojho auditora. Auditora kontaktu v kazdom pripade, po spravnosti by mal list poslat auditor a taktiez ho musi prijat auditor priamo od banky- takto by to teda malo byt.
    dani116 Dakujem! Tak auditor mi povedal, aby som zistil ci nenastali nejake zmeny a ci sa mozu aj tento rok posielat tie iste listy (ziadosti), co sme posielali aj po minule roky. Dakujem este raz za odpoved

    zmeny pri Ziadosti o potvrdzovani pohladavok a zavazkov, potvrdzovaci list s bankou?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.