Zavrieť

Porady

Dohoda o vykonani práce

dobrý den mám velky problem , dneska mi dali uz neskoro poobede dohodu o vykonani práce nech si podpisem ...lenze totom som mal na papier .Pracovnik sa zavazuje ,ze na základe tejto dohody vykoná od 2.1.2014-31.12.2014
a dolu Vo Vk 31.12.2013 ..dneska je 7.1 zajtra bude 8.1.2014.chcem sa vás opytat ci nebudem mat z toho problem ked zajtra zoberem na urad tento papier o zaciatku dohody ..teraz nviem DO kolkych kalendárnych dni treba zobrat a ci sa sleduje den ako 2.1 zaciatok vykonania práce alebo den vo VK dna 31.12 ..prosim pomozte mi lebo ak je problem s dohodou tak zajtra si ju opravim na firme dakujem pekne za odpoved
Naposledy upravil Lukáš Justin : 07.01.14 at 16:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    si povinný........
    preukázať úradu do ôsmich kalendárnych dní skutočnosti o výške mzdy alebo odmeny za uplynulý kalendárny mesiac (výšku mzdy alebo odmeny uchádzač o zamestnanie oznamuje úradu do 8 kalendárnych dní odkedy sa o nej dozvedel).
    a
    oznámiť úradu do ôsmich kalendárnych dní, že začal vykonávať zárobkovú činnosť

    so povinný oznámiť, že si začal, nie , že začneš.....
    podľa môjho názoru si v termíne
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lukáš Justin dakujem pekne 8dni potom , takze ak rátam 31.12 aj 2.1 som zajtra este v termine
    Mila123 31 12 2013 nerieš, pretože si v ten deň podpísal dohodu, podľa dokladov

    oznámiť úradu do ôsmich kalendárnych dní, že ZAČAL VYKONÁVAŤ ZÁROBKOVÚ ČINNOSŤ (31 12 2013 s ju predsa nezačal vykonávať)
    Lukáš Justin dakujem vám velmi pekne
      zbaliť

    Dohoda o vykonani práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.