Zavrieť

Porady

Hodinový manžel

nejaké odporúčania,ak ste využili takúto firmu,skúsenosti,názory,linky na firmy....
poprosím seriózne odpovede.....
Naposledy upravil kopretinka : 09.01.14 at 11:12
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pri rýchlom prečítaní som sa pousmiala, že na čo by som ho využila. Ale nedá sa svietiť, mám 24 hodinového. Ale určite by som využila napr.na opravy v byte, keby som mala doma takého, čo má obe ruky ľavé alebo keď je domácnosť bez mužskej pomoci.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

V nasom meste si urobil velku reklamu a uz nepodnika.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
Pri rýchlom prečítaní som sa pousmiala, že na čo by som ho využila. Ale nedá sa svietiť, mám 24 hodinového. Ale určite by som využila napr.na opravy v byte, keby som mala doma takého, čo má obe ruky ľavé alebo keď je domácnosť bez mužskej pomoci.
no veď toto,že obe ruky ľavé.....po kom to zdedil,neviem....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Bolo ho treba vymeniť, keď bol ešte v záručnej dobe.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

mňa dali rovno do šrotu po 19,5 ročnom používaní

a seriózne - áno ale za objednanú prácu, ktorú nedokončí do hodiny 0 eur
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

4 roky staré a mimo moje bydlisko
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Vlado, vari sa nedáš sa použiť už ani po súčiastkách?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja som toto nemyslela ako zábavnú tému
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veď jasné, ale keď to tak dvíha úsmev na tvári. A v tvojom okolí, neviem odkiaľ si, nie je žiaden takýto šikovník?
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Pomenovanie "Hodinovy manzel" mi hned napadne nieco ine, ako chlap, ktory ma podotahovat ventily, opravit omietku a podobne
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kopretinka
ja som toto nemyslela ako zábavnú tému
a susedovci zo s, j, z, a východnej strany sú nepoužiteľní alebo neochotní pomôcť?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Kopretinka, takého hodinového by som brala, aj keď mám ochotných susedov, ale problém je v tom, že odmietnu zobrať peniaze a potom keď sa snažím s nimi vyrovnať, tak to stojí viac ako keby mi to robila firma srska, žiadne erotické zábavky, ale bežné veci v domácnosti...spýtaj sa lui
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pmajap
Kopretinka, takého hodinového by som brala, aj keď mám ochotných susedov, ale problém je v tom, že odmietnu zobrať peniaze a potom keď sa snažím s nimi vyrovnať, tak to stojí viac ako keby mi to robila firma srska, žiadne erotické zábavky, ale bežné veci v domácnosti...spýtaj sa lui
pýtal som sa vážne či nemá schopných a ochotných susedov alebo napr. aj priateľov
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja si secko sama ked neviem nieco odtiahnut tak šrób a pod. sused...ale viem,ze to niekto v okoli robi ale to tu...v mojen dedine...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

srska
pmajap
Kopretinka, takého hodinového by som brala, aj keď mám ochotných susedov, ale problém je v tom, že odmietnu zobrať peniaze a potom keď sa snažím s nimi vyrovnať, tak to stojí viac ako keby mi to robila firma srska, žiadne erotické zábavky, ale bežné veci v domácnosti...spýtaj sa lui
pýtal som sa vážne či nemá schopných a ochotných susedov alebo napr. aj priateľov
nie
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
srska
pmajap
Kopretinka, takého hodinového by som brala, aj keď mám ochotných susedov, ale problém je v tom, že odmietnu zobrať peniaze a potom keď sa snažím s nimi vyrovnať, tak to stojí viac ako keby mi to robila firma srska, žiadne erotické zábavky, ale bežné veci v domácnosti...spýtaj sa lui
pýtal som sa vážne či nemá schopných a ochotných susedov alebo napr. aj priateľov
nie
V PD bola v okresnom klebetníku pred pár mesiacmi tiež veľká reklama na túto službu. Zatial som ju nevyužila, vodára, ktorý "lieta" po sídlisku, pri poruche ano - so službami som bola spokojná, ale bol dosť drahý
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
Veď jasné, ale keď to tak dvíha úsmev na tvári. A v tvojom okolí, neviem odkiaľ si, nie je žiaden takýto šikovník?
hej,kedysi dávno som mala doma jedného,s kúskom steny sa drbkal celý deň,nebol schopný dopredu povedať cenu,a potom si vypýtal 600 SK,som skoro okoktavela,a to som materiál platila ja,takže tohoto už nie.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
Tweety
Veď jasné, ale keď to tak dvíha úsmev na tvári. A v tvojom okolí, neviem odkiaľ si, nie je žiaden takýto šikovník?
hej,kedysi dávno som mala doma jedného,s kúskom steny sa drbkal celý deň,nebol schopný dopredu povedať cenu,a potom si vypýtal 600 SK,som skoro okoktavela,a to som materiál platila ja,takže tohoto už nie.
Čo potrebuješ urobiť ? Uveď aspoň okres, možno sa ti ozve niekto, kto má konkrétne skúsenosti.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

veronikasad
kopretinka
Tweety
Veď jasné, ale keď to tak dvíha úsmev na tvári. A v tvojom okolí, neviem odkiaľ si, nie je žiaden takýto šikovník?
hej,kedysi dávno som mala doma jedného,s kúskom steny sa drbkal celý deň,nebol schopný dopredu povedať cenu,a potom si vypýtal 600 SK,som skoro okoktavela,a to som materiál platila ja,takže tohoto už nie.
Čo potrebuješ urobiť ? Uveď aspoň okres, možno sa ti ozve niekto, kto má konkrétne skúsenosti.
TN,IL-vymaľovať kúpeľňu,nasadiť novú batériu,nejaké diery na zavesenie poličiek....a pred tým vymaľovaním vyhladiť,alebo ako sa to povie...boli tam kachličkári,vyrovnávali nejaké nerovnosti,ale vymaľovať odmietli.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať