Zavrieť

Porady

Youtube seká

Zdravím mám problém zo sekaním Youtube poradíte mi prosím? ked hrám hru Minecraft tak proste niečo si chcme vypočuť a seká mi youtube ale keď nemám spustený Minecraft tak to nelaguje prečo?
12 komentárov     zbaliť
erik555 na com hras? aky PC? (parametre)...
SamerLP Ahoj a to kde presne zistím prosím ešte som to nezistoval
erik555 myslel som aky procak, aka velka RAMka, aka grafika, atd....ako pise misoft nizsie, ze to bude slabym vykonom tvojho PC!
SamerLP aha tak procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU B800 @ 1.50Ghz 1.50GHz ramka: 4GB
SamerLP grafika: ADM Radeon HD 6470M
erik555 ano, procak je slabucky...
SamerLP Aha a čo teda navrhuješ okrem nov=ho PC?
erik555 Co? bud pozeraj Youtube, alebo hraj Minecraft
SamerLP ale tak ked si chcme pozrieť video tak čo mám vypnuť minecraft vieš koklko trvá dokym mi nabehne?
mirko70 tak vyskúšaj SMtube,čo som popísal v odpovedi...http://smplayer.sourceforge.net/smtube.php ....potom už len kúpiť silnejší počítač
SamerLP aha takže to je niečo ako nejaká aplikácia a ešte aj sa tam dá prihlasiť do služby google+? alebo tak nejak? nevietš prosím a to vido nemusím stiahovať? viem že treba len stiahnuť ten program
SamerLP aha už chápem a jak spravíš napr dám na video like a tak?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mirko70 je offline (nepripojený) mirko70

    mirko70
    Mal som podobné problémy(ak sa teda jedná o PC).Môže to byť všeličo a to je na dlhšie.Nakoniec som to vyriešil aplikáciou SMtube prípadne Minitube. V tomto prípade nie je potrebné otvárať prehliadač,iba si potom v nastaveniach prestaviť 720p na 360p.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Slabý výkon PC - YT potrebuje časť výkonu CPU (pre prehliadač) a aj čast výkonu GK + do toho príde Minecraft, ktorý potrebuje svoje (výkon CPU i GK). A pokiaľ hráš po sieti - YT + on-line hra - pekne sa spočítajú prenášané dáta.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.