Zavrieť

Porady

Orange DSL - problemy s internetom, youtube seka

Uz dlhsie mam problemy s orange DSL pripojkou. Sekaju mi youtube videa aj pri nizkom rozliseni. Taktiez seka aj internet - vypadky. Co som sa pytal znamych tak to iste im robi aj Telekom DSL. Zacalo to ako presiel Telekom na VDSL. Z Orangu vyjadrenia trvaju dlho. Raz restartovali nejaky zariadenie a slo to dva dni. Teraz znova...a cakam na odpovede.... Robi to aj Vam?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Zaoberám sa IT technológiami používanými v telekomunikačnom biznise. ...viac Rudolf Kubík
    Problém je v tzv. peeringu. Chyba je niekde v linke medzi Slovenskom a Googlom (Youtube patrí Googlu). Tvoj internetový operátor, to môže ovplyvniť vyjednávaniami s obchodnými partnermi, prípade v nakúpení lepšej linky na Google, alebo inštaláciou Cache servera spoločnosti Google. Bohužiaľ všetko sú to náklady navyše a tak veľkú ochotu z ich strany nečakaj. Ja som regionálny poskytovateľ a podobný problém som riešil cca pred 6 mesiacmi.
    rado3105 Problem je ze niekde to ide a niekde nie. Co to maju viaceri znami tak napr. pri 5mbit/s programe im to ide dobre aj 1080 videa, pri 15mbit/s to blbne..... Neriesil by som to orangom ale v danej lokalite nic ine sucejsie nebolo. Zaujimalo by ma ci podobne problemy su aj u Telecomu.... alebo to robi len Orange DSL...

    Orange DSL - problemy s internetom, youtube seka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.