Zavrieť

Porady

Pilates pre muzov v BA

Zdravim vas, s kamaratom nam bolo odporucene zacat cvicit pilates. Jemu z dovodu rehabilitacie dokonca nedoporucili ani yogu. Obvolal som par centier a vsade boli kurzy len pre zeny. Viete mi poradit kde v BA cvicia aj muzi? V krajnom pripade by sme skusili aj individualne hodiny pre dvoch. Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    daj si do googla - pilates Bratislava .... hned prve tri ozkazy davaju skupinove cvicenia delene len na uroven, nie na pohlavie
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    moss.palicka Ako prve som hladal cez google a ten prvy link je iba pre zeny, tam som davnejsie volal. Druhy a treti su rovnake a tam nebrali telefon, potom som siel rad za radom a vsade je to pre zeny a matky po porode....
    avalik podla mna ak prides na volnu hodinu alebo sa zapises do kurzu, nemozu ta diskriminovat z dovodu, ze si muz ... poskytuju sluzby verejne, musia ti ich poskytnut
    moss.palicka OK, ale pokial nemaju ani zenske prezliekarne, co vacsinou nemaju tak s tym vela nenarobim a silou mocou sa niekam tlacit mi tiez nevyhovuje. Ked uz za to platim, chcem mat dusevnu pohodu. Nastastie sa mi ozvali z tej kde som sa nevedel dovolat a maju zmiesane skupiny tak idem vyskusat. Dakujem.
    lujza.j X fittnes....satne aj pre chlapov su...pilates cvicili
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Aj tu mas zoznam, kde v BA mozno cvicit pilates.Skus precitat podrobnejsie...http://kde.sportujeme.sk/mesto/36-bratislava/36_1
    Alebo zadaj do fora na ich stranke dotaz,urcite niekto poradi,tam chodia zvacsa cvicitelia
    moss.palicka Tuto stranku som presiel celu a obvolal som asi 5 centier ktore nemali napisane, ze su vyslovene pre zeny. Aj tak boli

    Pilates pre muzov v BA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.