Zavrieť

Porady

DVZ zamestnanca na PN, ktorý mal dohodu a potom hlavný pracovný pomer - ráta sa aj DOPČ?

Dobrý den

prosím Vás ako vypočítam denný DVZ zamestnanca, ktorý mal dohodu *OPČ od 21.8.2012 do 31.5.2013 (tu bol platený na hodinu) a potom hlavný pracovný pomer s hrubou mesačnou mzdou 406 €. Prosím Vás ako vypočítam PN, ktorú mal od 23.12.2013?
Prosím alebo aspoň ráta sa aj dohoda do mzdy VZ? alebo mu má ísť DVZ z roku 2012 z dohody
ďakujem veľmi pekne
Naposledy upravil mirka134 : 14.01.14 at 18:10
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andyke je offline (nepripojený) Andyke

    Andyke
    PP vznikol 1.6.2013 ?
    Ak áno, tak RO je od 1.6.2013 do 30.11.2013
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mirka134 áno pracévný pomer vznikol 1.6.2013 takže december sa tam neráta a ani dohoda do 31.5.2013? skúšala som to v dvoch programoch a obidva mi to vypočítali ináč tak som nevedela ako to zadať. (do dní sa rátaju aj soboty a nedele?) ďakujem velmi pekne si zlatá
    Andyke Dohoda tam nevstupuje. Však mu vzniklo nové nemoc. poistenie. Súčet hrubej mzdy za uved.obdobie delíš kalend. dňami v RO.
    Katy a R sú to dve rozdielne poistenia, a jedno z nich už ani neexistuje!
      zbaliť

    DVZ zamestnanca na PN, ktorý mal dohodu a potom hlavný pracovný pomer - ráta sa aj DOPČ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.