Zavrieť

Porady

Pomôcky pre podnikateľov - stanoviska cez telefon a email

existujú nejaké asistenčné služby, ktoré by mi ako podnikateľovi pri riešení účtovných, právnych alebo byrokratických vedeli poskytnúť jasné stanovisko - ideálne emailom?
Neviem ako to čo najlepšie opísať... ale mám napr.
1. návrh obchodnej zmluvy a chcem dať overiť či splňa všetky náležitosti
2. účtovnú alebo mzdové stanovisko - viem že existujú nejaký poradcovia pri PP ale tým sa veľmi ťažko dá dovolať - skúšal som 5x-stále obsadené, preto rozmýšľam že predplatné zruším
3. napr. ak idem vyrábať výrobok, aké všetky údaje musím uviesť na krabici či v manuály? Nečakám tu konkrétnu radu, skôr nasmerovanie či máte dobré skúsenosti a viete o takých službách?
Snažím sa robiť, podnikať aj pomáhať ľuďom okolo seba ale s byrokracia a hrozby pokut mi celkom slušne ničia nervy...

Nie som veľká firma, ktorá si dovolí vlastného právnika a za každú blbosť platiť 40-50€ konzultácie je nad moje možnosti... preto som chcel či náhodou nemáte nejaké tipy - či už na predplatné, ktorého súčasťou je aj takáto pomoc (kde je možné napísať alebo dovolať sa!)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Pomôcky pre podnikateľov - stanoviska cez telefon a email

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.